Portmarin Mavişehir İzmir


Portmarin Mavişehir İzmir projesi, Karşıyaka Mahallesi, İzmir’de inşa ediliyor. 2019 yıı sonunda tamamlanması planlanan proje, Katal İnşaat firması tarafından hayata geçiriliyor.

Mavişehir Mahallesi’nde yapımına başlanan konut topluluğunda, fiyatlar henüz belli değil. Şahane deniz manzarası ve harika bir konum sunan Portmarin Mavişehir, daire tipinde inşa ediliyor. Fiyatlar, ödeme seçenekleri ve peşinat opsiynları henüz belli olmayan konutlar için ön talepler başladı.

Portmarin Mavişehir Konut Projeleri

Portmarin Mavişehir İzmir projesi tek bloktan oluşacak şekilde dizayn ediliyor. Toplamda 25 katlı yapılması planlanan proje, denize sıfır l-konumu ve göz alıcı lokasyonu ile Ege Denizi’nin muazzam manzarasında konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Katal İnşaat tarafında Mavişehir’de yapılan konut projesinin detayları, ilerleyen günlerde konut alıcıları ve yatırımcılara sunulacak. Ağustos 2019 tarihinde teslim edilecek olan Mavişehir projesinde A+ inşaat konsepti sunuluyor. 112 daireden oluşacak tek bloklu yapının toplamda 29 kat olması planlanıyor.

Bina içerisinde fitness salonları, spor salonu, sauna ve Türk Hamamı gibi konseptlerin yapılacağı Portmarin Mavişehir İzmir projesinde, insan ve yük asansörleri bulunuyor. Deprem yönetmelerine uygun, yalıtım yönetmeliklerine uygun şekilde tasarlanan konut projesinde, zemin etüt raporları bulunmakta ve yapı yönetmeliklerine uygun şekilde inşa edilmeye başlanmıştır.

Kapalı otoparkı ve açık yüzme havuzu bulunan konut projesinde, güneşlenme terası ve peyzaj özellikleri bulunuyor. Modern yaşam konseptleri dahilinde farklı konut türleriyle yapımına başlanacak olan Portmarin Mavişehir konut projesi, şahane deniz manzarası, havuz manzarası ve doğa ile iç içe konseptiyle şimdiden ilgi odağı olan projelerden biridir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir