Göl Konakları Karaağaç İstanbul Emlak Projesi


İstanbul gibi büyük metropol şehrinde huzurlu bir ortamı bulmak eskisinden çok daha kolay hale geldi. Göl Konakları Karaağaç İstanbul Emlak Projesi sayesinde İstanbul Büyükçekmece ilçesi Karaağaç Mahallesi’ne inşa edilen emlak projesi huzur ve yeşilin sunulduğu bir adrestir. Villa tipinde kurulmuş olan proje elli sekiz bin metrekarelik arazi üzerine kurulmuştur. Geniş bir alanda kurulu olan proje içerisinde toplamda 61 tane villalar vardır. ERP Yapı tarafından inşa edilmiş olan Göl Konakları Karaağaç İstanbul Emlak Projesi 5+1 ve 6+1 daire tasarımlarına sahiptir. Yeşil dünyayı sunan emlak projesi yeşil bahçesi ve temiz havası ile ailenizle beraber huzurun merkezine yerleşmenizi sağlıyor. Fatih Üniversitesi ve 3. Köprü yollarına son derece yakın yere kurulmuş olan villalar aile yaşamının rahat ve güvenli olarak yaşanılabileceği bir adrestir.

Göl Konakları Karaağaç İstanbul Emlak Projesi Özellikleri

Amerikan tarzı ahşap evlerin yeşilliğin ortasında kurulmuş olan emlak projesi 750 metrekare bahçeye sahip 255 metrekarelik 4+1 tasarımında villaları vardır. 2 dönüm araziye sahip olan 450 metrekarelik 6+1 tasarımındaki villalar ise genişliği sayesinde ferah bir yaşam alanı sayesinde ailenizle huzuru yaşarsınız. Ahşap tarzında olan bu villalar dışarıdan görünüm itibari ile ahşaptır. Binaların dışı yapı denetimine uygun olarak inşa edilmiş olup son derece sağlam inşalardır. Dubleks ve müstakil villa anlayışı ile sunulan villalarda dekorasyon sıkıntısı çekilmeden özel tasarım halinde satışı gerçekleştiriliyor. İsteğe göre açık yüzme havuzu da bulunan villalar kendinize ait geniş alanı yaşayabilme fırsatını veriyor.

Göl Konakları Karaağaç İstanbul Emlak Projesi Fiyatları

Zengin içeriğe sahip olan Göl Konakları Karaağaç İstanbul Emlak Projesi en düşük 550 bin dolardan başlayıp 1 milyon 100 bin dolara kadar satışı sunuluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir