Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesi


Keyifli bir yaşam ve güvenli bir yatırım arayan Ankaralıların mutluluğu Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesi ile efsaneye dönüşüyor. 14922 metrekarelik bir alanda, 44393 metrekarelik inşaat alanı içerisine 3 konut kulesi inşa eden Dörtbey İnşaat ve BMC İnşaat Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesinde her kulesinde 141, katta 8 adet olmak üzere toplam 423 adet 2+1 daire, bir ticaret bloğu, ticaret bloğunda 4 adet asma katlı dükkân ile bir ofis ve 455 araçlık açık otopark tasarlamış durumda, dairelerin büyüklükleri ise 77,37 ile 78,58 metrekare. Hemen tapu sistemi ile satışa sunulan Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesi trendi, klaslığı, modernliği ve avantajı aynı anda sunuyor.

Doğası, lokasyonu, nefes aldıran donatıları ve alışveriş mekanları ile Ankara’yı ve Ankaralıları kendine çeken Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesi yatırımı ve yaşamayı bilenler için ayrıcalıklarıyla öne çıkıyor. Konforlu iç mimarisi, yaşamı kolay kılan çözüm imkanları ile konuşulan Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesinde dairelerin büyüklüğü değil huzuru konuşuluyor. Doğası, yeşilin solunması, parkları, bahçeleri, oyun alanları ile Ankaralıları büyüleyen Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesinde ev sahibi olmaya hazırsanız konfor, modernlik, klaslık, cazibe sizleri misafir etmeye hazır. Güvenlikli Giriş, Konut Güvenliği, Çelik Kapı, Otomatik Yangın Söndürme Sistemi, Yangın ve Duman Detektörü, Güvenlik Kameraları, Kapalı Devre Video Sistemi, 24 Saat Güvenlik, Görüntülü İnterkom Sistemi ve Resepsiyon hizmeti de bulunan proje deprem ve ısı yalıtım yönetmeliklerine de uygun durumda.  

Relax Yaşamkent Ankara Emlak Projesi Fiyat Listesi ve Ödeme İmkanları

Firma bünyesinde 12 aya kadar sıfır faizli vade yapılırken Halkbank’tan da anlaşmalı faiz oranında kredi kullanılıyor. 2+1 dairelerin fiyat aralığı 259.000 – 498.000 TL 


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir