Park Joven Ankara Konut Projesi


Genç Marina Yapı’nın üstlendiği     Park Joven Ankara Konut Projesi 2020 yılından anahtar teslim yapılması beklenen projelerden. Ankara’nın hızla büyümeye devam eden Çankaya ilçesinin Beytepe Mahallesi’nde konumlanan inşaat, merkezi konumu ile oldukça karlı bir yatırım yeri olarak kabul edilebilir.

6 ayrı bloktan oluşan ve akıllı ev sistemi olarak geliştirilen proje de toplamda 496 adet daire var. Bu daireler 4+1 ve 5+1 olarak hazırlanıyor. Hemen hemen %60’dan fazlası tamamlanan proje kapsamlı bir yaşam alanı sunması amacıyla pek çok sosyal tesis ve yüzme havuzundan oluşacak. 2016 yılında bu yana devam eden Park Joven Ankara Konut Projesi için 2020 yılının son çeyreğinde anahtar teslim yapılması bekleniyor.

Proje Özellikleri

Ferah, geniş ve modern bir yaşam alanı oluşturması amacıyla akıllı ev sistemi ile hazırlanan proje de Bus – Bar sistemi, telefon sistemi, seslendirme sistemi, CCTV sistemi, yangın algılama ve anında ihbar sistemi, data sistemi ve TV sistemi yer alıyor.

Çankaya Beytepe Mahallesi’nin en gözde semtlerinden biri olan Bilkent’te yükselen ve oldukça getirisi yüksek bir yatırım alanı olarak görülen proje hem şehir merkezine olan yakın konumu hem de ODTÜ ormanına çok yakın bir mesafede bulunmasıyla ferah hava koşullarını sağlıyor.

45.000 m2’lik bir alanı kapsayan bu Park Joven Ankara Konut Projesi yerden ısıtmalı daireler, kapalı otoparkları, çocuk oyun alanları, özel bahçeleri, kafe ve restoranları ile kişilerin aradığı tüm hizmeti ayaklar altına seriyor.  Sosyal alan olarak hem futbol hem de basketbol sahası, tenis kordu, kapalı yüzme havuzu, tam donanımlı spor salonu ve saunası ile hizmet verecek.

Daire Metrekareleri ve Fiyatları

4+1 ve 5+1 daire planları ile hareket edilen Park Joven Ankara Konut Projesi Çankaya’da geniş dairelere ve konforun hiç eksik olmadığı bir yaşam standardının sunulduğu alanlardan sadece birisi. Özellikle çocuklu ailelerin, daha nezih bir ortam için başvurduğu bu projenin fiyatları;

  • 4+1 daireler: 260 m2 olmak üzere 1.500.000 TL
  • 5+1 daireler: 323 m2 olmak üzere 1.700.000 TL’den alıcı buluyor.

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir