Villa Vera Şifne Taş Evler İzmir Emlak Projesi


Perinçek Group tarafından oluşturulan Villa Vera Şifne Taş Evler İzmir Emlak Projesi toplam 14 dubleks villadan oluşmaktadır. Villa Vera Şifne Taş Evler projesinde villalar dört oda bir salon oda tipiyle düzenlenmiştir. Villalar 120 metrekare şeklinde tasarlanmıştır. Villa Vera Şifne Taş Evler İzmir Emlak Projesi kapsamında ortak yüzme havuzu, kapalı ve açık otopark ve oyun alanları bulunmaktadır. İzmir’in en güzel tatil beldelerinden biri olan Çeşme Ilıca mevkiinde yükselen Villa Vera Şifne Taş Evler İzmir Emlak Projesi görenlerin ilgisini üzerine toplamayı başarıyor. Size sunduğu sosyal hayat da cabası. Hem konforun hem estetiğin buluştuğu bu villalar herkes tarafından beğenilerek büyük bir ilgiyi üzerine çekiyor.

Villa Vera Şifne Taş Evler Konut Fiyatı

Villa Vera Şifne Taş Evler projesi İzmir’in en güzel yerlerinden birinde olduğu için mevsimlik olarak çok hareketleniyor. Bu nedenle bu konutlara yatırım gözüyle de bakabilirsiniz. Aldığınız konutta konaklamak istemezseniz kiralayıp kazanca çevirebilirsiniz. Villa Vera Şifne Taş Evler’deki konutların sezonluk kira geliri 30 Bin TL’den başlıyor. Sezonluk olarak güzel bir kazanç sağlayabilir, dilerseniz de bu konutlarda yaşayabilirsiniz.

Villa Vera Şifne Taş Evler Özellikleri

Villalar merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Bir başka özellik de konutlarda bulunan klimalarda. Dilerseniz yaz kış klimayı da kullanabilirsiniz. Akıllı ev sistemi, bulaşık makinesi, fırın, ocak gibi beyaz eşyalar da ev satılırken içinde bulunuyor. Konutlarda açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Çocuklarınızın site içerisinde sosyalleşebileceği bir çocuk oyun alanı bulunmaktadır. 24 saat izlenen kameralı sistemiyle de güvenliğiniz denetim altına alınmıştır. Açık otopark hizmeti de mevcuttur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir