Spradon Vadi İstanbul Projesi         


Spradon Vadi Bahçeşehir Projesi, adından da anlaşıldığı üzere Bahçeşehir sınırları içerisinde yer almaktadır. Tam olarak da M. Şelale Caddesi üzerinde bulunan projeye yönelik hemen teslimli daireler sunuluyor. Yani tamamlanmış olan modern konut projeleri arasında bulunduğu açık durumda. Spradon Bahçeşehir projesine yönelik konut ile site özellikleri temel alınarak yatırımlara geçiliyor.

Spradon Vadi Konutları Hakkında

Spradon Vadi Bahçeşehir projesinin yapım aşamasında 42.000 m2’lik arsa alanı temel alınmıştır. Beraberinde de çeşitli ebatlardan toplamda 1037 adet dairenin tasarlanması söz konusudur. Üstelik daire tipleri arasında dubleks olanlar da mevcuttur. İlk etapta yatırımlara geçmek isteyenler daire alternatiflerine göz atabilir. Bunun için;

  • 1+1 ile 2+1 daire tipleri daha yaygın durumdadır.
  • 6 adet 2+1 şeklinde dubleks daire tasarımlarına yer verilmekte.
  • 4 adet ise 3+1 olarak dubleks konutlar sunuluyor.
  • 71 ile 105 m2 aralığında da ebatlar hedef alınmıştır.

Spradon Vadi Konut Fiyatları

Spradon Vadi fiyat listesi için başta konutların tipleri ve ebatları temel alınmakta. Örnek verecek olursak 1+1 şeklinde sunulan konutlar için 243 bin TL’den başlayan fiyatlar karşımıza çıkıyor. Beraberinde ise 2+1 olanlara yönelik 349 bin TL’den başlayan ücretler gösterilmekte. Ödeme seçeneklerine ayrıca indirimlerin de sunulması dikkat çekmekte. Belirli kampanyalar dahilinde konutları uygun fiyatlardan satın almanız mümkün olacaktır. Spradon Vadi satılık daireler için %20 indirim seçenekleri duyuruluyor.

Spradon Vadi Projesinin Sosyal Özellikleri

Sosyal olanakları ile de dikkat çeken projeler arasındadır. Merak edenlere ilk etapta güvenlik sistemleri sunulmakta. Beraberinde temel olarak kapalı otopark imkanlarını da gösteriyor. Devamında ise daha özel olan sauna, fitness merkezi ve süs havuzu gibi olanaklar mevcuttur. Yürüyüş parkuruna ve güneşlenme terasına da yer verilen konut projeleri arasında yer almakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir