Torkam E5 Açık Çarşı İstanbul Konut Projesi


İstanbul Sefaköy’de bulunan ve 20 bin 776 metrekarelik bir alana kurulan Torkam E5 Açık Çarşı İstanbul Konut Projesi yatay mimari ile oldukça şık bir dizaynla tasarlanmıştır. Metro durağı ile bütünleşecek olan yapıda 234 rezidans daire, 117 ofis ve 310 cadde dükkanı bulunacak. Toplu ulaşım ağlarının merkezinde bulunan önemli lokasyonu ile Torkam E5 Açık Çarşı İstanbul Konut Projesi bölgenin en gözde yatırım projelerinden birisi olarak görülmektedir.

Proje TOKİ güvencesi ve TORKAM birikimi ile birlikte hayata geçiriliyor.

Torkam E5 Açık Çarşı İstanbul Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamındaki dükkanlar 770 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Satışlarda herhangi bir banka garantisi istenmeden 5 yılda sıfır faiz fırsatları da mevcut.

E5 metrobüs, otobüs ve minibüs gibi tüm toplu taşıma araçlarının merkezinde yer alan yapı ticari kuruluşlar için büyük kazanç potansiyeli taşımaktadır.

Torkam E5 Açık Çarşı İstanbul Konut Projesi Özellikleri

Torkam İnşaat tarafından yapılan Torkam E5 Açık Çarşı İstanbul Konut Projesi yapım aşaması sürecinde tüm yapı denetimi ve zemin etüdünü gerçekleştirmiştir. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliklerine de uygun olarak inşa edilmiştir.

Torkam E5 Açık Çarşı İstanbul Konut Projesinin Site ve Bina Özellikleri

  • 7/24 güvenlik sistemi
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark
  • Asansör
  • Depo
  • Kiler

TORKAM E5 Açık Çarşı’daki dükkanların bir kısmı açık artırma usulü ile satışa çıkartılacak. Şu anda ise ticari ofis alanlarının metrekaresi 17 bin liradan satışta. Dükkanların büyüklükleri ise 38 metrekareden 1153 metrekareye kadar farklılıklar göstermektedir. 1+1, 2+1, 3+1 rezidans dairelerin metrekareleri ise 54 metrekare ve 124 metrekare arasında değişiklikler göstermektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir