Sasalı Villaları İzmir


Şehrin göbeğinde fakat kalabalık ve gürültüden uzak, kuş sesleri ile uyandığınız gece gökyüzünde yıldızlara bakarak uyuyabildiğiniz, yeşil alanlarında özgürce yürüyebildiğiniz, apartman fikrinden çok uzak mütevazi ve rahat bir yaşam sürebildiğiniz bir proje düşünün. Onag Yapı, bu hayallerin hepsini gerçeğe dönüştürüyor. İzmir’in Çiğli ilçesinde yer alan Sasalı Villaları İzmir projesi komşuluk ilişkisinden uzak apartman hayatını reddedip 2 katlı villaları ile tüm doğa severleri bekliyor.

Proje Özellikleri

Bir evden beklenen özelliklerin en önemlisi kalite ve huzura sahip olabilmesidir. Son trendler kullanılarak üretilmiş, geçmiş ve geleceği bünyesinde harmanlayan Sasalı villaları İzmir, sizlere kaliteli bir yaşam alanı vaad etmektedir. Toplamda 12450 m2 arsa alanına kurulan villalar 2 kattan oluşmaktadır. Birçok insanın alıştığı site algısını yıkılıp 9140 m2 yeşil alanı ile temiz havanın en üst düzeyde olmasını sağlamaktadır. Villalar zemin kat+1 normal kat olarak tasarlanmış olup; 5+1 odadan meydana gelmektedir. Villalar, yerden ısıtma sistemi ile inşa edilmektedir ve içlerinde özel tasarım mutfaklar yer almaktadır. Özellikle ilk kez ev sahibi olacaklar için mutfakta bulunan ankastre seti oldukça fonksiyoneldir. Villalarda toplamda 5 adet klima bulunmaktadır.

Sosyal Alanlar

Bir sitede yaşanılan evin güzel ve kullanışlı olması tek başına yeterli değildir. Sitenin konumu, içerisinde bulunan sosyal alanlar da önem taşımaktadır. Her şeyi ince ayrıntıları ile planlayan Onag Yapı; dinç kalmak için yüzme havuzu, dinlendirici bir etki için sauna, her daim fit kalabilmek için fitness salonu, arkadaş çevresi edinerek sosyalleşmek isteyenler için hobi bahçesi ve manzara eşliğinde kahve yudumlayabilmek için kafeterya gibi unsurları da projede barındırmaktadır. Ayrıca çocuklar da unutulmamuş, çocuklar için oyun alanı da tasarlanmıştır. Bu sosyal hakların yanı sıra villalar tamamıyla deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmekte, gerekli yalıtım kurallarına da uyulmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir