Next Level Yıldız Ankara


Teslimi bir hayli geç yapılacak olan yeni projeler arasında Next Level Yıldız Ankara’da bulunuyor. Öyle ki teslim tarihi yakın olmadığı için projeyle alakalı yeteri kadar bilgi aktarılmıyor. Öncelikle merak edenlere konumu ile alakalı paylaşımda bulunmak daha doğru olacaktır. Örneğin başta Ankara iline bağlı Çankaya ilçesine konumlanması esas alınmıştır. Geniş bir arazi üzerinden projenin hayata geçirilmesi bekleniyor.

Next Level Yıldız Ankara Daireleri

Next Level Yıldız Ankara projesine yer veren isim de Pasifik İnşaat olarak sunuluyor. Firma tarafından toplamda 78.178 m2’lik arsa alanının kullanılması esas alınmakta. Yukarıda da belirttiğimiz gibi geniş bir alana inşa edilecek olan projeler arasındadır. Bu nedenle konut sayısının fazla olması bekleniyor. Bir de sosyal donatılara da sahip olması sağlanacaktır. İlk başta yatırımcılara sunulan daire nitelikleri ise şu şekildedir;

  • 1+0 olarak da küçük daire tiplerine yer verilecektir.
  • Arkasından maksimum 7+2 şeklinde de geniş daire tiplerinin sunulması bekleniyor.

Dikmen Vadisi’nde yerini alacak olan proje için ödeme koşulları da mevcut değil. Şimdilik belirtilen teslim süresi ise Aralık 2026 olarak sunuluyor. Yani birkaç sene içerisinde ücretlerin açıklanacağı görülmekte. Teslim süresine yakın zamanlarda sosyal danatılar da ifade edilecektir.

Next Level Yıldız Ankara Özellikleri

Next Level Yıldız Ankara projesine yönelik çalışmalar başlamıştır. Şimdiden hızlı bir şekilde çalışmalara yer verilmesi projenin ne denli geniş kapsamlı olduğunu gözler önüne seriyor. Projeye yönelik sunulan teslim tarihi de değişebilir. Ödeme koşulları ve metrekarelere yönelik detaylar ise önümüzde ki aylar içerisinde açıklanacaktır. Sadece hızla çalışmalara yer verilen projeden çeşitli konut tiplerinin sunulması bekleniyor. Bir de geniş arsa alanından kaynaklı sosyal donatılara da sahip olacağı açıktır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir