Stone House Foça Taş Evleri İzmir Emlak Projesi


Stone House Foça Taş Evleri İzmir emlak projesi Kenan Aydınoğlu imzası taşıyor. 30 adet villadan oluşan site içerisinde tamamı doğal taşlardan yapılan konutları bulabiliyorsunuz. 2+1 olarak tasarlanan villalarda A tipi ve B tipi ayrımı bulunuyor. Bir de C tipi villalardan yararlanabiliyorsunuz. A tipi villalarda 110 metrekare, B tipi villalarda 107 metrekare, C tipi villalarda ise 104 metrekare yaşam alanı bulunuyor.

Stone House Foça Taş Evleri İzmir Ödemeleri

Proje içerisinde yer alan tüm konutların 2+1 olduğunu unutmamalısınız. Ödeme yaparak satın alım sağlamak istiyorsanız 2+1 tipindeki villalar için 380 bin TL ile 550 bin TL arasında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer ki Stone House Foça Taş Evleri İzmir emlak projesi için peşin bir ödeme yapılacaksa %5 indirim elde edebiliyorsunuz. Aynı zamanda 1 yılda %0,60 oranında, 3 yılda %0,92 oranında, 5 yılda %1,30 oranında faiz seçenekleri ile kredi çekmeniz de mümkündür.

Stone House Foça Taş Evleri İzmir Özellikleri

Projenin en önemli özelliklerinden biri doğal taşlar ile tasarlanmış olmasıdır. İzmir’e sadece 1 saat uzaklıkta olan yerleşim bölgesinde hem yazın hem de kışın rahat bir yaşam sürebiliyorsunuz. Kalabalıktan uzaklaşmak, doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için Stone House Foça Taş Evleri İzmir emlak projesi en ideal seçimlerden biri olacaktır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir