Düşler Vadisi Riva İstanbul


Galatasaray’ın Riva arsası üzerinde inşa edilen Düşler vadisi Riva İstanbul projesi, Yılmaz İnşaat’ın son zamanlardaki en büyük projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. 1550 tane villadan oluşan bu büyük proje, 442 bin 500 metrekarelik devasa bir arsa üzerine kuruluyor. Ön taleplerin başladığı proje için hemen Yılmaz İnşaat ofislerini ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz villaların fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili hiçbir bilgi yer almadığı için ne yazık ki biz de sizlere iletemiyoruz. Ancak projenin 447 milyon TL proje bedeli olduğunu söyleyebiliriz.

Proje Özellikleri

Düşler Vadisi Riva İstanbul projesi henüz çok yeni bir proje olduğu için, proje hakkında çok fazla detay yer almamaktadır. Bir süre sonra yani en azından ön taleplerin bir kısmı doldurulup, inşaata başlandıktan sonra proje hakkında daha fazla detay verileceğini düşünüyoruz.

Proje 2+1, 3+1, 4+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 ve 6+2 odalı dairelere sahip. Toplamda 1550 villa ile satışa başlanacak proje, okul için 15 bin metrekare, ticaret ve sosyal tesis alanı için 10 bin metrekare, cami için 1.500 metrekare ve son olarak otopark alanları için 60 bin metrekarelik alan bulunmaktadır. Toplamda 6500 kişinin yaşayacağının düşünüldüğü proje, son yıllarda yapılan en büyük projeler arasında yer alıyor.

Projede şu an için tam olarak hangi bölümlerin olacağı çok da belli değil. Ancak konumuna da bakılırsa gerçekten büyük ve kaliteli bir proje olacağı belli oluyor. Ön talep açılmışken eğer böyle bir konumda ev ihtiyacınız varsa ya da yatırım düşünüyorsanız mutlaka ofislere giderek projeyi incelemenizi tavsiye ederiz. Projenin detayları paylaşıldıkça siz de sayfamızdan Düşler Vadisi Riva İstanbul projesi ile ilgili açıklanan tüm detayları ve incelemeleri bulabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir