Borsa Kule İstanbul Emlak Projesi


Bahçelievlerin yeni yıldızı Borsa Kule İstanbul Emlak Projesi! Bahçelievler gerek gezilecek görülecek tarihi yerleri ile gerek ise yeni yapıları ile adeta göz bebeği. Bahçelievlerde özellikle son yıllarda pek çok yeni yapı yükseldi ve projeler hala daha devam ediyor. Bunlar arasından en dikkat çekeni şüphesiz ki Borsa Kule İstanbul Emlak Projesi oldu. Proje Bahçelievler Yenibosna’da yükselmekte. Proje içerisinde dükkanları kapsayan bir yapı aslında. Kuyumculara özel bir taş ticaret merkezi oluşturmayı hedeflemekte.

Bloklar Kaç Kattan Oluşuyor?

Borsa Kule İstanbul Emlak Projesinde iki tür bloklara ulaşmak mümkün. Bunlar 15 katlı ve az katlılar olmak üzere ikiye ayrılır. Bloktaki her dükkan gerek iç dizaynı gerek ise her ayrıntının incelikle düşünülmesi ile ilgileri üzerinde toplar.

Dükkanlar Kaç Metrekareden Oluşur?

Borsa Kule İstanbul Emlak Projesi pek çok farklı metrekareden oluşan dükkan seçenekleri barındırır. Dükkan seçenekleri 80 metrekare ile 1000 metrekare arasında değişiklik gösterir. Fiyatlar da bu metrekareye bağlı olarak değişkendir elbette.

 Ödeme Kolaylıkları Var mı?

Dükkan sahibi olmak isteyenlerin en dikkat ettiği konulardan bir tanesi de şüphesiz ki ödeme kolaylıkları. Projelerin sağladığı ödeme kolaylıkları sayesinde Kuyumculara özel taş ticaret merkezinde dükkan sahibi olmak artık hayal değil! Taksit imkanları, indirimler ve çok daha fazlası… Borsa Kule İstanbul Emlak Projesinde 60 aya varan senetler ile bankasız ve kredisiz olarak alıcılarının karşısına çıkar. Üstelik proje ön talep aşamasındayken başvuranlara özel %10 ek indirim uygulanacak.

Fiyatlar Nasıl?

Borsa Kule İstanbul Emlak Projesi henüz ön talep aşamasında. Bu sebeple fiyatlar da henüz net olarak gün yüzüne çıkmadı. Fakat Yenibosna’da yükselen bu yıldız yapıda dükkan sahibi olmak isteyenler çoktan sıraya girdi bile! Şüphesiz ki bu kuyumcu ticaret merkezi bir pırlanta gibi parlayacak!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir