Ankaralife Prestij Konutları


Ankara’nın Yaşamkent bölgesinde oluşturulan konut projesi, ferah ve kullanışlı bir ev sahibi olmak isteyen yatırımcılarını bekliyor. 16 bin 500 metrekarelik bir alan üzerine kurulan proje içerisinde farklı park ve bahçeler ile çocuklar için oyun alanı da mevcut. Ankaralife prestij konutları, MBM İnşaat firması tarafından hazırlanmıştır. 4+1 ya da 5+1 toplamda 200 farklı dairenin olduğu projede yatırımcılar için farklı ödeme planları da oluşturuluyor. Yatırımcıların belirtilen bölgede ev sahibi olabilmek adına ise %30 peşinat yatırmaları gereklidir.

Hemen Teslimli Daire Seçenekleri

%30 peşinat veren yatırımcılar, kalan kısmı için bankadan kredi çekme fırsatına sahiplerdir. Ankaralife prestij konutları projesi kapsamında kişiye özel ödeme planı oluşturma fırsatı da bulunur.

  • Evlerden herhangi birini satın alan yatırımcılar, proje tamamlandığı için hemen teslim fırsatlarını değerlendirebilirler.
  • 25 katlı 2 farklı bloktan oluşan projede dairelerin iç özellikleri de olukça fazladır.
  • Ankastre mutfak, klima, merkezi ısıtma sistemi, yangın söndürme düğmesi gibi alternatiflerin olduğu daireler, yatırımcıların konforu düşünülerek tasarlanmıştır.
  • Ankaralife prestij konutları, dış tasarımlarıyla da bölgede en çok dikkat çeken yapılar arasındadır.
  • 4+1 daireler yaklaşık 153 metrekare, 5+1 daireler ise 263 metrekare olarak belirlenmiştir.
  • Kapalı ve açık otopark, süs alanı ve yürüyüş bölgesi gibi farklı hizmetlerin yer aldığı sitede dairelerin fiyatları ise 540 bin TL olarak belirlenmiştir.

Kendilerine uygun bir ödeme planı oluşturan yatırımcılar, aylık gelirleri doğrultusunda zorlanmadan güzel ve konforlu bir ev sahibi olabilirler. Evlerin hemen teslim edilmesi, yatırımcıların beklememesi açısından avantajlıdır. Ankara’nın en iyi semtlerinden bir tanesi içerisinde bulunan proje, huzurlu ve sakin bir yaşam geçirmek isteyenlere hizmet etmek ile birlikte oldukça konforludur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir