Gökçadır Nüans Bursa


İzmir yolu üzerine inşa edilen Gökçedır Nüans Bursa projesi, yüksek katlara sahip değildir. İlk etapta geniş ve sade yapısı ile dikkat çeken projelerden bir tanesidir. Projenin tam olarak Üçevler Mah. Nilüfer sınırları içerisinde olduğu da sunuluyor. Beraberinde ise Gökçadır İnşaat tarafından tasarımların sunulması esas alınmakta. Daire tipinin temel alındığı konutlar Nisan 2019 tarihinde teslim edilecektir.

Gökçedır Nüans Bursa Konutları

Ilk olarak sade görünümlere sahip olan projede 2 adet blok tasarlanmıştır. Bloklar üzerinden toplamda 15 adet konutun satışa sunulması esas alınıyor. Baştan da belirttiğimiz gibi kat sayısı az olduğu için konut sayısı da aynı oranda azdır. Bu anlamda karşınıza çıkacak olan konut tiplerinden tercihte bulunmanız bekleniyor. Tek tip olacak Gökçedır Nüans Bursa konutlarına yer verilmekte. Yatırımcılara sunulan daire özellikleri ise;

  • Başta sadece 3+1 olacak şekilde dairelerin sunulması temel alınmakta.
  • 143 ile 147 m2 arasında değişen ebatlara yer verilmekte.

Devamında yatırımcılar ödeme seçeneklerini değerlendirmeye alabilir. Fiyatlarla alakalı olarak güncel bilgiler henüz duyurulmadı. Bunun yerine projede vade seçeneklerine yer verildiğini öğreniyoruz. Şöyle ki 12 aya kadar vade imkanlarından faydalanarak daire satın almanız söz konusudur.

Gökçedır Nüans Bursa Özellikleri

Gökçedır Nüans Bursa dairelerinden ziyade temel özelliklerini de incelemenizde fayda var. Örneğin ilk başta yönetmeliklere uygun olduğunu göstermekte. Hem deprem hem de yalıtım yönetmelikleri temel alınarak inşa edilmekte. Bir de yapı denetimi ile zemin etüdü tamamlanmış durumdadır. Tüm bu detaylar çerçevesinde site özelliklerine göz atılabilir. Bu konuda da kapalı otopark bilgisi paylaşılıyor. Asansör yapıları mevcut olan binaların güvenlik sistemlerine de sahip olması bekleniyor. Ancak detaylı bilgiler teslim tarihine yakın bir zamanda aktarılacaktır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir