Batı Bahçe Evleri Ankara Emlak Projesi


Batı Bahçe Evleri Ankara Emlak Projesi tek blok olarak planlanmıştır. Böylece bu binada yaşayanlar çevrelerinde çok daha fazla yeşil alan bulabileceklerdir. Proje kapsamında 69 tane daire tamamlanmış ve satışları başlamıştır. Satış haricinde kiralamalar da yapılmaktadır. Peyzaj tasarımı göz alıcıdır, çocuk parkları, süs havuzları vb. ilgi çekici özelliklerdendir.

Birçok Özelliği ile Batı Bahçe Evleri 435 bin TL’den Başlamaktadır!

Batı Bahçe Evleri Ankara Emlak Projesi kapsamındaki konutlar çok çeşitli teknolojik ve konfor yaratacak özelliklere sahiplerdir; 435 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadırlar. Fiyatlar 435 bin TL ile 450 bin TL arasında değişmektedir. Bu projeden ev almak isteyenler banka kredisi çekebilirler.

Kiralamalar durumunda ise daireler size aylık en az 1500 TL’ye gelecektir. Kiralık daireler ortalama olarak 1500 TL ile 1700 TL arasında değişmektedir. Batı Bahçe Evleri Ankara Emlak Projesi özellikleri aşağıdadır:

  • Kapalı yüzme havuzu, süs havuzu, yürüyüş parkuru, kamelya, açık otopark, merkezi uydu sistemi, kameralı güvenlik ve güvenlik ekibi bulunmaktadırlar
  • Spor ve sağlıklı yaşamı sevenler için fitness merkezi vardır
  • Modern binalarda ise yangın merdiveni, jeneratör, sprinkler sistemi, asansör, hidrofor ve su deposu vardır
  • Konut daireleri balkonludur; ankastre beyaz eşya ve intercom sistemi de mevcuttur. Isı pay ölçer ve merkezi ısıtma sistemi de bulunmaktadır.
  • Binaların ve dairelerin yapı denetimleri yapılmaktadır. Zeminleri etüt edilmiştir ve radye temel bulunmaktadır.

Proje evleri aynı zamanda depreme karşı da dayanıklı olarak inşa edilmiştir. Yalıtım yönetmeliğine de daireler uygundur. Şah-Taş İnşaat şirketi projeyi tasarlayıp hayata geçirmiştir. Daire planları, fotoğraflar ve proje evleri ile her türlü sorunuz şirkete iletilmektedir.

Kent mobilyaları, kamelyalar, spor alanları, dinlendirici yeşil alanlar ve sosyal dinletiler vb. bu projeyi daha çekici hale getirmektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir