Zen Suites Gündoğan Bodrum Projesi


Zen Yatırım İnşaat tarafından hayata konulan emlak projesi Bodrum’un en güzel bölgelerinden birisi olan Gündoğan’da hayata kazandırıldı. Birbirinden ayrı 76 ünitesi ile inşa edilen proje deniz manzarasını doyasıya yaşatırken denize yakın konumuyla da cezbediyor. Denize kıyısı ile dikkat çeken proje ise kendi içerisinde özel plaj ve iskele bulundurması sayesinde ise konfor ve lüksü elde edilebilmeyi gerçekleştirmeye çalışıyor.

Zen Suites Gündoğan Bodrum Projesi Özellikleri

Mimarisi ile öne çıkan Zen Suites Gündoğan Bodrum Projesi içerisinde sonsuzluk havuzlarını barındırarak üst kalitenin yaşanmasına olanak veriyor. Emlak projesinin içerisinde ise 2+1’den 4+1 dairelere kadar çeşitli dairler bulunmaktadır. Bu daireler ise dubleks ve normal tipte olarak karşımıza çıkıyor. Bu projede 2+1 daireler 120 metrekare ile 220 metrekare arasında bir genişliğe sahiptirler. Bu dairlerin bir üst modeli olan 3+1 daireler ise 240 metrekare büyüklüğüne sahiptirler. En geniş daireler olma özelliğini koruyan 4+1 daireler ise 240 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen genişlikleriyle tasarımları tamamlandı. Merkezi yerlere ulaşım kolaylığı bulunan daireler rahat bir yaşamın elde edilmesini kolaylıkla sağlar.

Sosyal Zen Suites Gündoğan Bodrum Projesi

Sosyal aktivite olarak nitelikli alanları içerisinde barındırarak yaşam kalitesini üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor İçerisinde sonsuzluk havuzlarını barındırmasıyla ise kendini ekstra olarak öne çıkarmayı sağlıyor. Sosyal olan Zen Suites Gündoğan Bodrum Projesi içerisinde konfor ve sağlıklı yaşamınızın kalitesini artıracak yapılara sahiptir. Bu yapılar ise şunlardır;

  • Açık yüzme havuzu
  • Restoran
  • Fitness merkezi
  • Yoga alanı
  • SPA
  • Güneşlenme terası
  • Sauna ve daha fazlasıdır.

Zen Suites Gündoğan Bodrum Projesi Fiyatları

Dairelerin fiyat konusunda net bir rakamların belirtildiği konuşulmasa da 660 bin Euro’dan başlayan fiyat aralıklarına sahip olacağı söyleniyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir