İnsaya Merter Konakları İstanbul Emlak Projesi


İstanbul Merter’de eşsiz bir yaşamın keyfini sürmek istemez miydiniz? Cevabınız evet ise İnsaya Merter Konakları İstanbul Emlak Projesi tam da size göre. Projenin %76’sı çoktan satıldı bile! Geri kalan %23’ünde siz de yerinizi almak için geç kalmayın.

Daire Tipleri Nasıldır?

İnsaya Merter Konakları İstanbul Emlak Projesi daireleri her tip aileye ve bütçeye uygun olarak dizayn edilmiştir. İçi ferah, konumu muhteşemdir. Projede yeni evlenen çiftler için 1+1, çekirdek aileler için 2+1, daha geniş aileler için 4+1 ve 5+1, seçimini lüksten yana kullananlar için ise 4+2 daireler mevcuttur. İnsaya Merter Konakları İstanbul Emlak Projesi bu daire çeşitliliği ile de oldukça göz doldurur.

Fiyatlar Pahalı mı?

İnsaya Merter Konakları İstanbul Emlak Projesi fiyatları konumuna ve proje özelliklerine bakıldığında ortalama. İstanbul’da emlak sektöründe artan fiyat artışına göre uygun bile demek mümkündür. Projede 2+1 daireler 1.150.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulur. Daire tiplerine göre bu fiyat 2.250.000 TL’ye kadar ulaşabilir.

Banka Kredisine Uygun!

Proje banka kredisine uygun olması ile tercih edilirliğini arttırmıştır. Bu unsur ev sahibi olmak isteyenler açısından oldukça önemli bir maddedir. Çünkü nakit ve kredisiz olarak bu fiyatları ödemek alıcıları biraz zorlayabilir.

Gelişmiş Sosyal Donatı Alanları!

Sosyal donatı alanları projenin en dikkat çeken özellikleri arasındadır. İnsaya Merter Konakları İstanbul Emlak Projesi pek çok hizmeti ayağınıza kadar ulaştırmıştır. Kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, Türk hamamı ile fiyatını hak eder niteliktedir. Yoğun bir iş temposu sonrası evinize gelip Türk Hamamı keyfi sürmek mümkündür. Kapalı otoparkı ile araç park yeri sorunu da ortadan kalkar.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir