Sokak Urla İzmir Konut Projesi


İzmir’in en güzel ilçelerinden birisi olan Urla’da yapılan Sokak Urla İzmir Konut Projesi Sabancı İnşaat imzası ile yürütülmektedir. 10 ikiz villa olmak üzere toplam 20 villadan oluşan projede bulunan villaların net büyüklükleri 110 metrekareden oluşmaktadır. Oldukça geniş ve ideal yaşam alanından oluşan villaların tümü 3+1 şeklinde tasarlanmıştır.

İki tip villa dizaynından oluşan projede birinci tip villalarda yatak odası zemin katta bulunurken ikinci katta iki oda bulunmaktadır. İkinci tip villalarda ise 3 oda da birinci katta yer almaktadır.

Sokak Urla İzmir Konut Projesi Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamındaki villalar 1.150 bin TL’den satışa sunulmaktadır. Vakıfbank ile anlaşmalı olarak yürütülen projede uygun faiz oranları ile Vakıfbank konut kredisi kullanılabilmektedir.

Sokak Urla İzmir Konut Projesi Villalarının Özellikleri

Lokasyon olarak birçok yere ulaşım konusunda oldukça avantajları olan Sokak Urla İzmir Konut Projesi merkeze 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Villa mimarileri modern Rum mimarisinden oluşan villaların site içerisi Arnavut kaldırımlarıyla döşenmiştir. Her villa kendi bahçesi içerisinde özel alanına ve müstakil bahçesine sahiptir. Ayrıca yine her villada Rum mimarisinin bir esintisi olarak ahşap cumbalar bulunmaktadır. Yerden ısıtmalı villalarda ayrıca soğutma sistemleri de var.

Sokak Urla İzmir Konut Projesi Konut ve Site Özellikleri

Şu an hemen teslim konumunda olan Sokak Urla İzmir Konut Projesi villalarının yapım sürecinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Ayrıca deprem yönetmeliğine yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yapılan villaların ve site ve konut özellikleri şöyledir:

  • 7/24 güvenlik
  • Kameralı güvenlik sistemi
  • Su deposu
  • Şömine
  • Veranda
  • Ebeveyn banyosu ve
  • Ankastre beyaz eşyalar bulunmaktadır.

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir