Beyoğlu Evleri Göztepe


İstanbul’un Alibeyköy semtinde oluşturulan Beyoğlu Evleri Göztepe, 3 bin metrekarelik büyük bir alana inşa edilmektedir. Toplamda 104 farklı daireden meydana gelen evlerde, kişilerin isteklerine göre farklı daire seçenekleri bulunur. Dairelerin tamamı 2+1 dairelerden oluştuğu için yaklaşık olarak büyüklükleri 70 ya da 80 metrekare arasında değişiklik gösterir. Dairelerin örneklerini inceleyerek İstanbul Anadolu Yakası’nda kullanışlı ve aynı zamanda dayanıklı bir konuta sahip olabilirsiniz.

Önemli Lokasyonda Kullanışlı Bir Yaşam Merkezi

Önemli yaşam merkezlerine yakın bir konumda olan Beyoğlu Evleri Göztepe, merkezi lokasyonda bir ev sahibi olmak isteyenler açısından avantajlıdır. Çocuk oyun alanı, fitness merkezi, basketbol sahası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi alternatiflerin bulunduğu proje sayesinde bireyler keyifli vakit geçirme imkanı da bulabilirler.

  • Alibeyköy metro durağına son derece yakın olan Beyoğlu Evleri, cep otogarına ise 500 metre uzaklıktadır.
  • Üniversitelere ve pek çok kurumsal merkeze de yakın konumda olan Beyoğlu evleri, lokasyonu nedeniyle çok fazla talep görür.
  • İstanbul’un önemli noktalarından birinde ev sahibi olmak isteyenler adına binaların deprem etütleri de yapılmıştır.

Kullanışlı ve aynı zamanda da merkezi bir noktada daire almak isteyen kişilerin örnek mekanları incelemeleri faydalarına olacaktır.

 

Farklı Daire Ve Ödeme Seçenekleri

Daireler bireylerin isteklerine göre farklı özelliklerde oluşturulabilir. Ankastre mutfak sistemi ve yangın alarmı sayesinde evlerin tamamı geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Beyoğlu Evleri Göztepe projesinden yararlanmak isteyenler, banka kredisi ise bütçelerine uygun bir daireyi satın alabilirler.

  • Dairelerin fiyatları 320 bin TL’den başlamakta ve 660 bin TL’ye kadar değişiklik göstermektedir.
  • %50 peşinat verenler, 10 ay vade evlerine sahip olabilirler.
  • Projeden yararlanmak isteyenler adına peşin ödeme, %20 peşinat ve kalanı banka kredisi şeklinde alternatiflerde bulunur.
  • Kişiye özel hazırlanan ödeme seçenekleri sayesinde projeden yararlanmak son derece kolaydır.

Sosyal olanakları: Beyoğlu evleri Göztepe projesindeki dairelerden yararlanan kişiler, açık havanın tadını çıkararak yeşillikler içerisinde şehir hayatından uzaklaşma fırsatı bulabilirler. Proje kapsamında kişilerin keyifli vakit geçirmelerine ve mekanın tüm olanaklarını değerlendirmelerine yardımcı olunmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir