Boutique Panorama İstanbul Emlak Projesi


Yatay mimarisi ile şehrin keşmekeşinden, gürültüsünden ve trafik yoğunluğundan huzur, güven ve konfora uzanan bir proje Boutique Panorama İstanbul Emlak Projesi satışa çıktı. Bahçeşehir’de yapılacak göleti her pencereden izlenme olanağı, doğa ile bütün bir tasarım, asla kapanmayacak bir manzarada yeşil ile mavinin birlikteliği, sosyal ayrıcalıkları ve konforlu yaşam imkânı ile Boutique Panorama, metroya yakın, TEM otoyolunun yanı başında üstelik yeni havalimanına sadece yarım saat mesafede.

Projede yatırımcıya %25 prim sağlanması hedefleniyor

Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, hamam, sauna, fitness salonu, basketbol ile futbol sahaları, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları ile sosyal donatılarıyla cezbeden Boutique Panorama İstanbul Emlak Projesi her daireye özel açık ve kapalı otoparkta sunuyor. Adını butik konseptinden alan Boutique Panorama 4 ve 8 katlı bloklardan oluşan 147 daireli. 2+1,3+1 ve 4+1 dubleks dairelerden meydana gelen projede dairelerin büyüklükleri; 2+1 daireler 139,35 ila 19,12 m2, 3+1 daireler 175,34 ila 175,34 m2 ve 4+1 dubleksler 253,52 ila 260,12 m2 tasarlandı. Tamamlanması ile yatırımcıya yüzde yirmi beş prim sağlanması hedeflenen projede şimdiden kiraların 2600 ile 4500 TL arasında olması planlanıyor. Ebeveyn banyosu ile ankastre beyaz eşyalar ile satışa sunulan daireler merkezi ısıtma sistemi ve balkona da sahip, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygunluğu ile dikkat çeken bloklardan hidrofor, jeneratör, su deposu ve asansör de mevcut.

Her günü tatil huzurunda yaşama imkânı

Kalitesinden ödün vermeye Asoy inşaat güvencesini yaşamak, yaşam konforu, muhteşem bir mimari de hem şehre yakın hem doğa ile bütünleşen ve yılın her günü tatil huzurunda bir gelecek için yatırımcısını bekleyen Boutique Panorama İstanbul Emlak Projesi daire fiyatları; 833 bin 19 ile 1 milyon 801 bin 136 lira.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir