Nef Basın Ekspress


Özellikle İstanbul ve çevresinde toplu konut projeleri söz konusu olduğunda 2010 yılında kurulan Nef, önemli atılımlar yapmaktadır. CEO’sunun Erden Timur olduğu Nef Basın Ekspress son dönemde dikkat çeken önemli projelerden bir tanesidir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nın Bağcılar lokasyonunda bulunan projede, farklı daireler ve toplu yaşam merkezi alanları bulunur. Timur Gayrimenkul tarafından inşa edilen kuleler, toplamda 12 dönümlük büyük bir arazinin üzerine kuruluyor.

Önemli Bir Merkezde Konut Projesi

İstanbul’un trafik problemi söz konusu olduğunda, bireylerin ulaşım konusunda herhangi bir problem yaşamamaları adına Nef Basın Ekspress önemli bir merkezde oluşturulmuştur.

  • Toplamda 503 adet dairenin bulunduğu proje içerisinde lüks ve konfor ön planda.
  • 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı konutlarda büyüklüklerde değişiklik göstermektedir.
  • Şehrin tam merkezine inşa edilen Nef Basın Ekspress, 212 Outlet AVM’nin hemen arkasındaki bir konumda bulunuyor.
  • Farklı özelliklerdeki iki kule olarak inşa edilen proje, İstanbul’un merkezinde taze bir nefes sloganı ile oluşturulmuştur.

Fiyat listesi: Nef Basın Ekspres içerisinde bir daire sahibi olmak, farklı mekanlara kısa sürede ulaşmak isteyen kişiler, %1 peşinat ile 60 ay vade imkanı sayesinde ev sahibi olabilirler. Ev tiplerine ve büyüklüklerine göre fiyatlar değişiklik gösterir. 60 ay vade ile ev satın almak isteyenler, aylık %0.99 fırsatından yararlanabilirler.

Değişik Özelliklerdeki Daire Seçenekleri

Nef Basın Ekspress olarak da bilinen ikiz kulelerde, farklı daire seçenekleri bulunuyor. Yemek odası, davet odası, futbol alanı, açık hava sineması, kapalı basketbol sahası ve playstation odası seçeneklerinin yer aldığı konutlar içerisinde proje sakinlerinin keyifli vakit geçirmeleri amaçlanıyor.

  • Aynı zamanda belirtilen proje, Acıbadem Atakent Hastanesi, Rumeli Hospital, Özel İstanbul hospital ve Batı Bahat hastanesi gibi önemli sağlık merkezlerine de yakın konumdadır.
  • Okyanus koleji, AREL koleji, Halkalı Güneş ortaokulu gibi farklı eğitim kurumlarına da yakın olan Nef Basın Ekspress, bireylere şehir içerisinde kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor.
  • Dairelerin içerisi ferah ve geniş olduğundan kısa sürede yaşam merkezi haline getirilebilir.

İstanbul’da her noktaya erişim sağlayabilecek merkezi bir konutta yaşamak isteyenler adına Nef Basın Ekspress kaçırılmayacak bir fırsattır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir