Sinpaş Finans Şehir


İstanbul’un yükselen merkezlerinden bir tanesi olan Ümraniye’de Sinpaş farklı bir konut projesine imza atıyor. 141 metrekarelik bir alana kurulan Sinpaş Finans Şehir, uluslararası finans merkezinin yanında konumlandırılıyor. İlk etapta 450 farklı konutun hazırlandığı proje kapsamında, şehir parkı, alışveriş caddesi ve çocuk oyun alanları da oluşturuluyor. Anadolu Yakası’nda sakin bir hayat geçirmek isteyenler adına Finans Şehir, avantajlı tercihlerden bir tanesi olabilir.

Dikkat Çekici Ve Farklı Bir Proje

Tasarımı ve kullanışlı daireleri ise Sinpaş Finans Şehir, dikkat çekici bir proje olarak gösteriliyor. 1+1’den başlayarak 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı binalarda, sizde tercihlerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

  • Gayrimenkul söz konusu olduğunda her zaman yenilikçi ve farklı bir tasarım anlayışı ile hareket eden Sinpaş, Finans Şehir ile birlikte Anadolu Yakasın’da konforlu bir yaşam merkezi kurmayı amaçlıyor.
  • Proje kapsamında bireylerin keyifli zaman geçirmesi adına, park ve bahçeler, süs havuzları ve yürüyüş parkurları da hazır hale getiriliyor.
  • Finans merkezinde yer alan 70 bin’de fazla sayıdaki personele istihdam alanı sağlaması amacıyla oluşturulan proje, kısa süre içerisinde ses getirmiş durumda.

Metro durağına ve farklı AVM’lere de yakın bir konumda olan Finans şehir, ulaşım konusunda proje sakinlerinin problem yaşamaması adına tasarlanmıştır.

Örnek Daireler Ve Ödeme Seçenekleri

Sinpaş Finans Şehir fırsatlarını değerlendirmek isteyenler, 1+1 ve 3+1 konseptinde oluşturulan örnek daireleri inceleyebilirler. Isı yalıtım, balkon, teras ya da çatı terası gibi farklı seçeneklerin yer aldığı daireler, konforunu düşünen bireyler adına tasarlanmış durumda.

  • Üstelik ev sahibi olmak isteyen tüketiciler adına proje kapsamında Süper plan kampanyası da sunuluyor.
  • %5, %10 ya da %15’lik peşinatlar verenler geri kalan tutarı 84 aya kadar vade yaparak konut sahibi olabilirler.
  • 2018 ve 2019 yıllarında 2 farklı ödeme seçeneği sunulan proje ile sizlerde zevkinize uygun, dayanıklı ve ferah bir ev sahibi olabilirsiniz.

Mağaza olanakları: Belirtilen yaşam merkezi içerisinde piknik alanı, gölet, oturma terasları ve bisiklet parkurları dışında, farklı markaların yer aldığı çarşı bölümü de yer alıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir