Çetaş Plaza Emlak Projesi


Çetaş Yapı’dan Avrupa yakasında örnek bir proje daha. Basın Ekspres yolunda plaza projesini başlatan Çetaş Yapı’nın yeni projesinin ismi Çetaş Plaza İstanbul Emlak Projesi. Tek blok ve 10 kattan oluşacak Çetaş Plaza’da ofisler 600 metrekareden büyük olacak. Bir zamanların sanayi bölgesi olan İkitelli’ye bağlı Basın Ekspres Yolu şimdilerde modern ve yeni konutların merkezi durumunda. İnşaat sektörünün yeni gözdesi Basın Ekspres yolu’nda marka tesisler yükselmeye devam ederken bu markalar arasında Çetaş Yapı’da Çetaş Plaza ile yerini aldı. E5, TEM, sahil yolu ve Atatürk Havalimanını birleştiren Basın Ekspres Yolu’nda her biri ofisten oluşacak yeni bir soluk kazandıracak iş merkezi görücüye çıkıyor. Yıllardır sunduğu projelerle adından söz ettiren Çetaş Yapı bu değere değer katacak bir iş merkezini Çetaş Plaza İstanbul Emlak Projesi Çetaş Plaza’yı Basın Ekspres Yolu’nda inşaa ediyor. Tamamı ofislerden oluşan Çetaş Plaza’nın teslim tarihi 1 Ocak 2021 olarak ilan edildi. 2019 yılı Mayıs ayında başlayan Çetaş Plaza projesinde açık ve kapalı otopark, sosyal tesisler, park alanları ve bahçelerde yer alıyor. Güvenliğinde göz ardı edilmediği proje kapsamında Çetaş Plaza İstanbul Emlak Projesi güvenlik kameralarından güvenlik görevlisine kadar tüm detaylar belli oldu.

Çetaş Plaza 10 Ofisten Oluşuyor

Basın Ekspres yolunda yükselen Çetaş Plaza tamamı ofislerden oluşan 10 katlı, tek blok bir iş merkezi. Her bir ofisin 600 metrekare olacağı Çetaş Plaza projesinde yerini almak isteyenler şimdiden kolları sıvadı. Henüz bitmeyen projeye gösterilen ilgi Çetaş Yapı’nın, Çetaş Plaza projesini tamamlamak için inşaata hız vermesine vesile oluyor.

Çetaş Plaza’nın Fiyat Ve Ödeme Koşulları Henüz Açıklanmadı

Çetaş Yapı tarafından halen açıklanmayan Çetaş Plaza ofis satış fiyatları ve ödeme koşullarına rağmen alıcılar projenin sunduğu fırsatları değerlendirmek istiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir