Çiftçi Towers Queen Central Park Bomonti İstanbul Projesi  


Çiftçi Towers Queen Central Park konutları için geniş bir arsa alanı temin edilmiştir. Bu anlamda merak edenlere öncelikle Zincirlikuyu sınırları içerisinde yerini aldığını söylemek gerek. Beraberinde ise geni arsa üzerinden kule şeklinde tasarımların yükselmesi esas alınmıştır.

Çiftçi Towers Queen Central Park Daireleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kuleler üzerinden dairelerin satışa sunulması söz konusudur. İlk olarak toplam 2 kulenin tasarlanması sağlanmıştır. Beraberinde 190 m olan kuleler içerisinde farklı tiplerde dairelerin satışa sunulması esas alınmakta. Kulelerin yüksekliğinden de anlaşıldığı üzere kat sayısı oldukça fazla. 44 katlı olan daireler için şu detaylar ön plana çıkmıştır;

  • En az 2+1 tipinden dairelerin tasarlanması söz konusudur.
  • Maksimum olarak da 6+1 olacak şekilde de tasarım daireler sunulmakta.
  • Queen Bomoti satılık dairelere yönelik planlara göz atanlar tercihte bulunuyor.

Çiftçi Towers Queen Central Park Proje Özellikleri

Queen Bomonti fiyat listesi incelemelerine yer vermeden önce proje özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin açık ile kapalı yüzme havuzlarına sahip olan konut projelerinden bir tanesidir. Beraberinde açık hava koşu parkurunun dahi tasarlanması sağlanmıştır. Spor merkezi dahi bulunan son moda konut projelerinden olduğu açıktır. Son olarak lounge alanları da tasarlanmış durumda. Proje özelliklerine bağlı olarak da Queen Central Park fiyatları farklılık göstermekte.

Çiftçi Towers Queen Central Park Ofisleri

Queen Bomonti fiyat listelerinin ofisler adına da sunulması esas alınmıştır. Şöyle ki konutlardan ziyade ofislere de yer verilmekte. Bu anlamda ilk küle üzerinden ofislerin tasarlanması sağlanmıştır. Kulenin ilk 10 katında bağımsız ofis yapıları mevcut durumda. Hatta ofisler dışında alışveriş merkezi ile de bir hayli dikkat çekmekte. Tüm bu özellikleri temel alınarak konut ile ofislere yönelik yatırımlara geçiliyor.

 


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir