Bağlıca Vela Konutları Ankara Emlak Projesi


Bağlıca Vela Konutları Ankara Emlak Projesi, ASM Group tarafından tasarlanmış ve uygulamaya sokulmuştur. Proje konseptinde daire ve villalar bulunur. Karma konseptli Bağlıca Vera Konutları kapsamında 3+1 olan daireler 138 ile 146 metrekare arasında değişmektedir. 8 adet ikiz villa konseptin dahilindeyken, 102 de konut bulunur. Binalar yüksek katlıdır ve dairelerin olduğu alan 3 blokludur. Villalar ise 4 blokta inşa edilmiştir.

Bağlıca Vela Konutları Modern ve Konforlu!

Bağlıca Vela Konutları Ankara Emlak Projesi, banka kredisine uygun olarak satışa sunulmaktadır. En düşük daire fiyatı 270 bin TL iken en yükseği ise 300 bin TL’dir. Kiralar ise ortalama 1000 TL’den başlamaktadır. Proje kapsamındaki dairelerin tamamı 3+1 özelliklidir. Bağlıca Vela konutları Ankara Eryaman’dadır. Binalar, Bağlıca yoluna yakındır.

Bağlıca Vela Konutları Ankara Emlak Projesi özellikleri şunlardır:

  • Çocuk oyun alanları, basketbol sahası, açık otopark, kameralı güvenlik sistemi, güvenlik ekibi, süs havuzu bulunmaktadır
  • Binalarda asansör, jeneratör, su deposu, hidrofor ve yangın merdiveni vardır
  • Proje konut özellikleri arasında ise merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, balkon, ebeveyn giyinme odası, kiler ve depo bulunması yer alır
  • Binaların yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır
  • Binalar yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilmişlerdir

Projenin yapıldığı arsa alanı 10.000 metrekaredir. Daireler ve villalar satıştan sonra hemen teslim edilir. Modern ve konforlu yaşamı temsil eden bu proje kapsamında çocukları da güvenle site içerisinde oynayıp, dolaşabilmektedirler. Yalnızca kameralı sistemle etraf 7/24 gözlemlenmekle kalmamaktadır aynı zamanda sitenin güvenlik ekibi de bulunmaktadır.

Bağlıca’daki alışveriş merkezlerine, yeme-içme mekanlara, üniversiteye, eğitim kurumlarına, sosyal alanlara yakın olarak konumlanan konutlar yatırım olarak da birçok kişi tarafından satın alınmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir