Egeli Ritim İzmir Emlak Projesi


Egeli Ritim İzmir emlak projesi Egeli İnşaat imzasına sahip İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde hayata geçirilen bir projedir. Egeli Ritim İzmir emlak projesi zemin üstü 2 katlı tek bloktan oluşmaktadır. 1+, 2+1 ve 3+1 şeklinde üç tip daire seçeneği bulunmakla birlikte daireler;

  • 1+1 daireler brüt 67 metre kare, net 46 metre kare
  • 2+1 dubleks daireler brüt 123 metre kare, net 101 metre kare
  • 2+1 daireler brüt 138 metre kare, net 98 metre kare
  • 3+1 daireler brüt 129-137 metre kare, net 97-105 metre kare

Olarak planlanmıştır. Proje kapsamında dairelerde bahçeli ve terası seçenekler de mevcut. İzmir’in Güzelbahçe ilçesi Kahramandere mahallesinde hayata geçirilen proje otoyol bağlantısına 1 km mesafededir. Nisan 2019’da tamamlanması beklenen Egeli Ritim projesi Güzelbahçe’nin yeni cazibe merkezi olacak! Şu an için belirlenen fiyatlar doğrultusunda en düşük satış fiyatı 538 bin TL şeklindedir. Ödemelerin yarısı peşinat olarak diğer yarısı da 24 ay vade farksız taksit imkanlarıyla sizlere sunuluyor! Detaylı bilgi ve proje içerikleri için iletişim numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Egeli Ritim İzmir emlak projesi özellikleri

Egeli Ritim İzmir emlak projesi İzmir’in güzide ilçesi Güzelbahçe’de hayat buluyor! Söz konusu proje alanında 6 adet prestijli marka, Türkiye’nin en büyük Macro Center’ı ve adet bankamatik bulunmaktadır. Proje kapsamına her bir daire için özel depolar bulunuyor. Bölgedeki tek ticari imarlı proje olan Egeli Ritim’de 1+1 dairelerden bazıları ticari ünite olarak satılmaktadır. Proje alanında kapalı ve açık yüzme havuzu, spa ve sauna, çamaşırhane, house keeping servisi, spor salonu, kapalı otopark, güvenlik ve şömineli lounge gibi özellikler mevcut.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir