The Lavida Ankara


The Lavida Ankara, Ankara Söğütözü Mahallesi’nde yapılıyor. Şehrin en gözde lokasyonlarından birine sahip olan proje, konut ve ofis konseptinde inşa ediliyor. İş yaşamının en popüler bölgelerinden olan Söğütözü’nde yapılan The Lavida, yüksek kira getirisi programında yapılıyor.

Projede ofis fiyatları 1 milyon 299 bin TL + KDV olarak satışa sunuluyor. İş ofisleri konseptinde dizayn edilen The Lavida Ankara projesinde kira getirisi, metrekareye 50- 55 TL civarında olacağı belirtiliyor.

Açık ve kapalı otopark seçenekleri, asansör bulunan yapı, tek bloktan oluşuyor. Projede zaman yönetimi ve zaman tasarrufu konseptinde uygulama sunuluyor.

The Lavida Ankara Yapı Özellikleri

1 milyon 299 bin TL’den başlayan ofis fiyatlarıyla, The Lavida’da kafe ve restoranlar yer alıyor. Güvenlik birimi ve kameralı güvenlik sistemlerinin olduğu Tha Lavida projede, açık ve kapalı otopark seçenekleri yer alıyor. Projede; lobi, resepsiyon, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma sistemi kullanılıyor.

İnşaat tekniklerinde deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun, zemin etüdü alınmış ve yapı denetimine uygun şekilde inşa yapılıyor. Hasoğulları A.Ş tarafından yapılan The Lavida Ankara projesinde konutların büyüklükleri 169 m2 ile 700 m2 arasında değişiyor.

Nisan 2018 tarihinde tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan konut projesi; ofis ve dükkan olarak inşa ediliyor. Satışların devam ettiği ve büyük ilgi gören The Lavida projesi alışveriş merkezleri, iş ve yaşam merkezlerine olan yakın konumu, ulaşım seçeneklerine olan yakın konumu ve lüks yapı konseptiyle yatırımcıların da ilgisini çeken yeni konut projeleri arasında yer alıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir