Mia Casa Bursa


Yüksek katlı konut projelerinin sayısı günden güne artış göstermekte. Bunlardan bir tanesi de Mia Casa Bursa olarak ev sahibi olmak isteyenlere duyuruluyor. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yükseklen projeye yönelik 16 kat temel alınmıştır. Tek bir bloktan oluşan yüksek katlı projeler arasında yer alıyor. Yüksek olması dışında geniş yapısı ile de birden fazla konuta yer verdiğini de belirtmek gerek.

Mia Casa Bursa Daire Nitelikleri

Öncelikle BTG İnşaat ile Belsa Yapı üzerinden inşasına gidildiğini göreceksiniz. Bursa’da yükselen proje, toplamda 128 adet konuttan oluşmakta. Mia Casa Bursa için 3461 m2’lik arsa muhafaza edilmiştir. Buradan da anlaşıldığı üzere tek katlı geniş yapı üzerinden pek çok konuta yer verilmekte. Toplamda 128 adet olan konutlara yönelik detaylar da mevcut. İlk önce bunları dile getirmek gerekirse;

  • Farklı ebatlardan 2+1 olacak şekilde daire tipleri sunuluyor.
  • 107 ile 115 m2 net kullanım alanlarına yer verilen daireler bulunmakta.

Temelde sadece 2+1 olacak şekilde dairelerin sunulması esas alınmıştır. Bu anlamda 2+1 daireler için 469 bin TL’den başlayan fiyatların duyurulduğunu göreceksiniz. Hatta peşin ödemelerde indirim uygulamalarına da gidiliyor. %15 değerinden indirim kazanarak uygun fiyattan daire sahibi olabilirsiniz.

Mia Casa Bursa Blok Özellikleri

Tek bir blok üzerinden farklı ebatlara sahip 2+1 daireler sunuluyor. Ancak dairelerin yanı sıra Mia Casa Bursa projesinden sosyal donatılar da gösteriliyor. Örnek verecek olursak kafelere ve sauna alternatiflerine ev sahipliği yapan projeler arasındadır. Akabinde güneşlenme terasına ve fitness merkezine yer verilmesi de dikkat çekiyor. Kapalı yüzme havuzu ile çocuk oyun alanları da mevcut durumda. Site özellikleri akabinde binayı ve inşaat tekniklerini inceleyenler yatırımlara geçiyor. Nitekim tüm yönetmeliklere uygun olacak şekilde inşasına yer verilmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir