Atlantis City Ankara Emlak Projesi


Atlantis City Ankara Batıkent’de hayat bulmuş muhteşem bir proje. Merkezi konumu ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Atlantis City Ankara Emlak Projesi, geniş seçenekleri ile de kalpleri kısa zamanda fethetti.

Konutlar Kaç Kattan Oluşuyor?

Atlantis City Ankara Emlak Projesi konutları toplamda sekiz adet blok ve tam yirmi dört kattan oluşuyor. Şehrin göbeğinde bir yıldız gibi yükseliyor adeta. Konutlar depreme dayanıklı yeni teknolojiler ile güvenilirlikte son noktada yer alıyor.

Metro ve Diğer Merkezi Yerlere Yakın mı?

Atlantis City Ankara Emlak Projesi konutlarının bu denli göz doldurması ve dikkat çekmesinin en mühim özelliklerinden birisi de Ankara’nın önemli konumlarına olan yakınlığı. Öyle ki projeye baktığımızda metro durağına çok yakın olduğunu görmek Atlantis City Ankara Emlak Projesini tercih edilir kılıyor.

Projenin Olanakları Neler?

Fitness alanından, açık ve kapalı otoparkına kadar, AVM olanaklarından, özenle yapılmış yürüyüş parkurlarına kadar projenin olanakları saymakla bitmiyor. Açık ve kapalı otopark günümüz kalabalığında işlerimizi epey kolaylaştırıyor. Arabamız için saatlerce yer arama derdini ortadan kaldırıyor.

Fiyat Ortalamları Nasıl?

Atlantis City Ankara Emlak Projesi yeni ev sahibi olmak isteyenlerin gözdesi olmakla birlikte, konut sahibi olmak isteyenlerin de kafasında her zaman o soru canlanıyor. Fiyatlar nasıl? Aslında her bütçeye uygun ev bulabilmek mümkün olmakla birlikte fiyatlarda en belirleyici unsur sizin ihtiyaçlarınız oluyor. Evlerin fiyatları, metrekareye göre değişebilmekle birlikte, fiyatlar 375 Bin TL ile 490 Bin TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Öyle ki baktığımızda bu evlerin kira getirileri de oldukça fazla olmakla birlikte 1500 TL ile 2000 TL arasında değişebiliyor. Kira geliri sağlamak isteyen alıcılar için de oldukça iyi bir seçenek oluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir