Diamond Life İstanbul


Türev Yıldız Yapı tarafından inşaatına yer verilen Diamond Life İstanbul projesi, Anadolu Yakası’nda yükseliyor. Şöyle ki Yakacık ilçesine konumlanan yüksek katlı konut projelerinden bir tanesidir. Daire tipi konutlara yer verilen proje kapsamında teslim tarihi de belirlenmiştir. Bu anlamda yatırımcılara sunulan tarih Aralık 2019 şeklindedir. Beraberinde dairelere yönelik analizlere geçenler yatırımlardan harekete geçiyor.

Diamond Life İstanbul Konutları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi daire tipine yer verilmekte. İlk olarak 6000 m2’lik arsa alanının kullanıldığını belirtmek gerek. Hemen arkasından ise 2+1 ile 3+1 tipinde dairelerin satışına geçilmekte. Proje kapsamında toplam 144 adet dairenin tasarlanması esas alınmıştır. Dairelerin 2 blok üzerinden satışa sunulması söz konusudur. Bloklardan yana yatırımcıları karşılayan dairelerin güncel fiyatları olarak da;

  • 59.000 TL’den başlayan fiyatlar 2+1 daireler için sunuluyor.
  • 69.000 TL’den başlayan fiyatlarla ise 3+1 daireleri değerlendirmeniz mümkün.

Peşinatlar çerçevesinde taksitli ödeme imkanlarına yer verilmekte. Şöyle ki peşinat dışında kalan ödemelere yönelik vade farksız taksit seçeneklerini sunuyor. Bu anlamda maksimum 36 ay vade seçeneklerinden konutlara yatırım gerçekleştirilebilir. Diamond Life İstanbul dairelerine göz atanlar bu imkanlar dahilinde yatırımlara geçebilir.

Diamond Life İstanbul Site Özellikleri

Önceden de söylediğimiz gibi 6000 m2’lik alan üzerinden yükselen Diamond Life İstanbul, bloklardan oluşmakta. 2 yüksek blok üzerinden dairelerin satışına yer veriliyor. Bu anlamda site özelliklerine de sahip olan projelerden bir tanesidir. Örneğin verecek olursak açık yüzme havuzlarına yer verilmiştir. Sauna ile fitness merkezlerine de sahip olan modern konut projeleri arasında yerini almakta. Yürüyüş parkurları da bulunan sitede, çocuklara özel alanlara da yer verilmekte. Aynı zamanda giriş güvenliğinden ziyade kameralı güvenlik sistemlerine de ev sahipliği yapılıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir