Demir Life İstanbul Projesi


Demir İnşaat güvencesi ile yapılan ve İstanbul’un Büyükçekmece bölgesinde yer alan Demir Life İstanbul Projesi şehir sakinleri için konforlu yaşamın kapılarını aralamaktadır. Toplamda 150 bin metrekare alana sahip alan proje aynı zamanda 47 bin metrekare yeşil alana da sahip olacaktır. Böylelikle şehrin tam göbeğinde huzurlu ve sakin bir yaşam sürme fırsatı ile sizleri buluşturmaktadır.

Demir Life İstanbul Projesi Planları

Demir Life İstanbul Projesi 821 daire ve bunların yanında 52 adet dükkân olacak şekilde planlanmaktadır. Farklı yaşam biçimlerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına konutlar 1 + 1 ila 5,5 + 1 arasında inşa edilmektedir. 69 metrekareden başlayıp 531 metrekareye kadar yaşam alanı sunan farklı seçenekleri size uygun olan daireyi bulma konusunda fırsat tanımaktadır. 5 yıldızlı tatil köyü konsepti ile geliştirilen bu proje aynı zamanda pek çok ilki de beraberinde getirmektedir.

Demir Life İstanbul Projesi Sosyal Avantajları

Konumu ile pek çok kişinin beğenisini kazanan proje aynı zamanda daha kaliteli bir yaşam sürebilmek için birçok sosyal avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Bunlardan ilki ise deniz ve göl manzarası olmaktadır. Diğer yanda bölgede bulunan ilk golf sahasını sizlere sunması bir diğer avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Projede yer alan ve dikkat çeken önemli avantajlardan birisi de ulaşım açısından sağladığı kolaylıklar olur. İstanbul Havalimanı’na 20 dakika,  E5 ve E6 ya ise sadece birkaç dakika uzaklıkta olan konumu ile vakitten tasarruf etme imkanını sizlere verir.

Demir Life İstanbul Projesi Teslim Tarihi

Son hızla çalışmalarına devam edilen Demir Life projesi Eylül 2023’te tamamlanacaktır. Bunun yanında 750 bin liradan başlayan uygun fiyatları şehrin en gözde yerinde yaşamak isteyen kişiler için bir fırsat oluşturmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir