Saygın Stil Yalı İzmir Konut Projesi


Türkiye’nin en beğenilen ve yaşanabilir şehirlerinden biri olan İzmir’de öne çıkan projelerden biri de Saygın Stil Yalı İzmir Konut Projesi tam tamına 1226 m2’lik bir alanı kapsıyor. Güzelbahçe’de kurulan bu özel proje hem ana cadde hem de deniz manzarası ile özel bir yaşam alanı arayanlara özel olarak hazırlandı.

Toplamda 8 villayı içeren proje 2 bloktan oluşuyor. Konum olarak daha net ifade etmek gerekirse; Güzelbahçe otoban kavşağına 2 km’lik bir mesafede inşa edilen Saygın Stil Yalı İzmir Konut Projesi hem ana caddeye hem de deniz kenarına 250 metrelik bir alanda kuruluyor.

Projenin Genel Özellikleri

Akıllı ev sistemi olarak tasarlanan ve alarm sistemiyle güvenliğin hat safhalara çekildiği bu Güzelyalı projesi Saygın A.Ş.’nin eşsiz projelerinden sadece birisi. Özel kısmi mantolama ile bütün villalar kaplanmıştır ve her villanın kapısı parmak izi okuyucuları ile desteklenmiş çelik kapıdır.

Yerden ısıtma sistemi ile sorunsuz hale getirilen projenin teslim tarihi 2019 Temmuz olarak belirlendi. Tek noktadan giriş yapılan bu özel Saygın Stil Yalı İzmir Konut Projesi duvar üzerine korkuluk yapılarak korumaya alınmıştır. Toplamda 8 noktadan kamera ile izlenen sitede 24 saat kayıt yapılıyor.

Villaların Özellikleri

Gece aydınlatması ile tüm alanın aydınlatıldığı Saygın Stil’de ilk olarak tüm villaların pencere ve kapıları sineklik sistemi ile kapatılmıştır. Yan villadan gelebilecek ses ve gürültüyü önleme amacıyla daire aralarından mantolama tipi ses yalıtım kullanılmıştır. Paşabahçe konfor cam ile donatıla dairelerde özel kaplamalı lake mutfak dolapları mevcuttur. Dolap içi aydınlatmalar ile donatılan mutfaklar, salon ile cam bölmeyle ayrılarak kapatılmıştır. Diğer genel özelliklere bakarsak;

  • ECA marka mix musluk bataryaları,
  • Granit mutfak tezgahı,
  • Krom merdiven korkulukları,
  • Ebeveyn banyosu,
  • Vitra gömme rezervuar,
  • Multifokus çanak anten sistemleri,

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir