Pruva 34 İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’un göbeğinde, elit şehri Bakırköy’de bulunan Pruva 34 İstanbul Emlak Projesi size rahatlığı sunuyor. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan yapı Doğa Şehircilik tarafından yapılmıştır. Denize sıfır olan yapı önünde mükemmel Marmara Denizi’nin maviliğini konutta yaşayanlara sunar. Hem şehrin merkezinde olup hem de şehirden uzak bir yaşam alanıdır.

62 bin 373 metrekarelik arsa alanına kurulan inşaat içerisinde çok farklı daire imkanını sunar. Toplam içerisinde 7 blok bulunan Pruva 34 İstanbul Emlak Projesi 239 tane dairesi bulunur. Bu konutlar hem ofis hem de daire tipindedir.

Pruva 34 İstanbul Emlak Projesi Ulaşım

İstanbul’da Bakırköy-Ataköy sahil şeridine kurulan emlak projesi bulunduğu konum itibar ile ulaşım sıkıntısı çekmeyen bir yerdedir. Ataköy Marinaya uzaklığı 1 kilometre uzaklığındadır. Avrasya Tüneli’ne 6 kilometre, E-5’e 3 kilometre,  Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre uzaklığında bir konuma inşa edilmiştir.

Pruva 34 İstanbul Emlak Projesi Özellikleri

İçerinde toplam 7 blok bulunan Pruva 34 İstanbul Emlak Projesi 16 ya da 17 katlıdır. Bu 239 dairelerin tipi ise 4+1, 4+2 dubleks, 5+1 ve 5+2 dubleks tipindedir. Bu dairelerin genişliği ise en küçüğü 4+1 daireler 290 metrekaredir. 1000 metrekareye kadar çıkabilen daireler geniş yer imkanı sunar. Ayrıca binanın apart olan blok kısmı da vardır. Home ofis olarak kullanabilen bu kısımdaki binalar ise 1+1 ve 2+1 büyüklüğündedir.

İçerisinde pek çok sosyal alanla sahip olan emlak projesi güvenlik konusunda da son teknoloji ürünlerini sunar. Mahremiyete önem veren yalıtımları yapılmıştır.

Daire fiyatlarında en düşük 2 milyon 168 bin TL den başlıyor olup çok hızlı satışları gerçekleşiyor. 2+1 daireleri ise şu an 3 milyon 500 binden satışa sunulmuştur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir