Gökyüzü Şelale Evleri Giresun Emlak Konut Projesi


Giresun şehir merkezine yakın olan Gökyüzü Şelale Evleri adından oldukça fazla söz ettiren bir emlak konut projesidir. Sunmuş olduğu lüks, teknoloji, sosyal imkanlar ve kolaylıklar ile pek çok insanın dikkatini çeken proje hakkında pek çok soru işareti mevcut. Biz de bu yazımızda Gökyüzü Şelale Evleri hakkında merak edilen her şeyi yazımızda kaleme aldık.

Gökyüzü Şelale Evleri Giresun Emlak Konut Projesi nedir?

Giresun’un Tirebolu ilçesine bağlı olan Yeniköy Mahallesinde Oktaylar İnşaat tarafından gerçekleştiren Gökyüzü Şelale Evleri bir emlak konut projesidir. Toplamda 6 bloktan meydana gelmesi planlanan projenin sunmuş olduğu sosyal imkanlar göz dolduruyor.

Gökyüzü Şelale Evleri Giresun Emlak Konut Projesi Kapsamı Hakkında

  • Proje içerisinde 2+1 daireler brüt 130 metrekaredir, 3+1 daireler ise brüt 150 metrekareden meydana gelirler.
  • Sosyal aktivite ve yaşam alanları içerisinde ise yemyeşil 3 bin 500 metrekarelik sosyal park alanı, açık ve kapalı otoparklar, son teknoloji güvenlik sistemleri, sitenin çok yakınında mevcut olan cafeler, sinemalar, marketler ve spor alanları mevcuttur.
  • Tüm evlerin deniz manzarası bulunur.
  • Hem son teknoloji modern ev sistemleri hem de aynı zamanda yemyeşil yaşam alanları projenin dikkat çeken başka bir detayıdır.
  • Evlerin aynı zamanda akıllı ev sistemi teknolojisi de mevcuttur. Böylelikle ev sakinlerinin güvenliğini günün her zamanı sağlar.

Gökyüzü Şelale Evleri Giresun Emlak Konut Projesi Fiyat bilgisi Hakkında

Gökyüzü Şelale Evleri Giresun Emlak Konut Projesi kapsamında fiyat bilgisi merak konusu. Projenin 150 metrekareden meydana gelen 3+1 daireleri 320.000 TL’den başlıyor. Proje dahilinde banka konut kredisi ödeme şekilleri de mevcut. Ayrıca ödeme planlarına ek olarak ilk 24 ay vade farkı gözetilmiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir