Ebruli Isparta Kule İstanbul Emlak Projesi


İstanbul ili Avcılar ilçesinde yapılması planlanan Ebruli Isparta Kule İstanbul Emlak Projesi gerek sağladığı sosyal imkanları gerekse yaşamı kolaylaştırması açısından sunduğu pek çok yenilik ile adından sıkça söz edilen bir projedir. Bu yazımızda bahsi geçen bu inşaat projesinin tüm detaylarını size aktaracağız.

Ebruli Isparta Kule İstanbul Emlak Projesi Nedir?

İstanbul Avcılarda yapılması planlanan Ebruli Isparta Kule İstanbul Emlak Projesi Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat yatırım ortaklığı bünyesinde geliştirilen bir projedir. Projenin yatırım değeri ise 600 milyon TL şeklinde belirtildi. Sağladığı pek çok sosyal imkan, huzurlu yaşam alanı ve sanatsal aktiviteleri ile projenin evleri kadar yaşam alanı da göz dolduruyor.

Ebruli Isparta Kule İstanbul Emlak Projesi Kapsamı Hakkında

  • Lokasyon olarak Atatürk Havalimanına, 3. Havalimanına, Kuzey Marmara Bağlantı yoluna, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 15-20 dakika uzaklığındadır. Metroya yakınlığı ise yürüme yolundadır ve İstanbul içerisine her yere ulaşım kolaylıkla sağlanır.
  • Toplamda 47 bin 168 metrekare bir arazi üzerine yapılandırılacak proje, mağazalarla dolu bir meydan, yeşilliğin ve suyun ön planla olduğu bir park ve çocukların gönül rahatlığı ile oynayacağı sosyal alanlar mevcut.
  • Otopark, güvenlikli kamera sistemi ve akıllı ev gibi sunmuş olduğu sosyal imkanlar da projenin ilgi çekmesinin sebeplerinden bir kaçıdır.

Ebruli Isparta Kule İstanbul Emlak Projesi Fiyat Listesi Hakkında

Ebruli Isparta Kule İstanbul Emlak Projesi fiyat listesi hakkında henüz net bir bilgi belirtilmiş değil. Proje hakkında en doğru bilgiyi web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişim geçerek proje hakkında aklınıza takılan her soruyla beraber fiyat bilgileri hakkında da bilgi alabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir