Seba Hayat İstanbul Emlak Projesi


Ümraniye İstanbul’un altın değerindeki ilçelerinden biridir. Öyle ki, Ümraniye’nin 700 bini aşkın da nüfusu var. Bu da demektir ki, aslında pek çok şehirden daha fazla nüfusa sahiptir bu ilçe. Peki ya Ümraniye’yi böylesine yaşanabilir kılan nedir? Merkezi bir ilçe olması Ümraniye’yi en yaşanabilir kılan özellikler arasında. Bunun dışında gelişmişliği ile de adeta göz bebeği. Seba Hayat İstanbul Emlak Projesi de böylesine güzel bir ilçemizde konumlandırılmış bir yapı olarak karşımıza çıkar.

Projede Bulunan Daire Tipleri Nasıldır?

Seba Hayat İstanbul Emlak Projesi daireleri 3+1 olarak tasarlanmıştır. Gerek küçük aileler için gerek ise daha geniş aileler için oldukça uygundur. Daireler 125 metrekareden oluşur. Bu da oldukça uygun bir kullanım alanı demektir. Zaten projenin toplam bütünü de oldukça büyük bir arsa üzerine konumlandırılmıştır. Burada 4000 metrekarelik bir arsadan söz etmek mümkündür.

Projede Kaç Adet Blok Bulunur?

Seba Hayat İstanbul Emlak Projesi toplamda 3 bloktan oluşur. Bloklarda ise ortalama 14-15 kat bulunur. A ve B blokları muhteşem şehir manzarasına bakıp, yol manzaralı olarak yer alırken, C blok ise bahçeye bakar. Projenin bir diğer albenili yanı metroya, TEM bağlantı yoluna ve daha pek çok yere yakın konumda bulunmasıdır. Sosyal donatı alanları ile de ilgi çeken Seba Hayat İstanbul Emlak Projesi içerisinde çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi de bulundurur.

Fiyat Ortalaması Nasıl?

Seba Hayat İstanbul Emlak Projesi evleri fiyatları 890.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcıların beğenisine sunulmuştur. Sosyal donatı alanları, otoparkları, asansörleri, kameralı güvenlik sistemleri göz önüne alındığında fiyatlar verilen bütün bu hizmetleri karşılar niteliktedir. 3+1 ev sahibi olmak isteyenler için adeta biçilmiş bir kaftandır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir