EON Meydan İstanbul


İstanbul Anadolu Yakası, modern görünümlere sahip olan inşaat projeleri ile canlandırılmaya devam edilmekte. Öyle ki bunlar arasında dikkat çeken EON Meydan İstanbul, dışarıdan görünümleri ile ön plana çıkmış durumda. İlk olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda, Sultanbeyli içerisinde yükselen projelerden bir tanesi olduğunu belirtmek gerek. Beraberinde ise yatırımlarda konut tiplerini, fiyatları ve sosyal yaşam olanaklarını incelemeye alabilir.

EON Meydan İstanbul’da Daireler

Öncelikle EON Meydan İstanbul projesine yönelik 13 bin m2’lik bir alanın temin edilmesi esas alınmıştır. Beraberinde alan üzerine inşa edilen yapıda toplam 220 daireye yer verilmiştir. Tüm bu dairelerin 4 blok üzerinden paylaştırılması söz konusudur. Hatta sadece konutlara değil bunun yanı sıra ticari alanlara da yer ayrılmakta. Toplamda 57 adet ticari alana sahiptir. Konutlara yönelik 2+1 ile 3+1 ebatları temel alınmakta. Büyüklüklerin ise minimum 65 m2’den maksimum 110 m2’ye kadar olması sağlanmakta. Neticesinde ebatlara göre sunulan fiyatlar ise;

  • 2+1 olan daire tipine yönelik 600.000 TL’den başlayan fiyatlara yer verilmekte.
  • 3+1 dairelere ise 850.000 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor.

EON Meydan İstanbul Projesinin Nitelikleri

EON Meydan İstanbul projesinde binalara özel asansör ve teras özelliklerine yer verilmiştir. Beraberinde deprem yönetmeliklerine uygun olan projeye yönelik çeşitli sosyal yaşam alanları da sunuluyor. Örnek verecek olursak içerisinde sauna ile Türk hamamı bulunan modern konut projelerinden bir tanesi olduğu açık durumda. Güvenlik ile otopark sistemleri ise beraberinde geliyor. Sosyal tesisi bir hayli geniş olan projenin, çocuklu aileler tarafından göz önünde bulundurulduğu açıktır. Nitekim farklı olarak içerisinde kreşe dahi yer verilmiştir. Çocuklara özel park alanları ile de tasarlanan projeler arasında yerini almakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir