Kent Millet Konakları Bursa


Bursa – Nilüfer sınırları içerisinde yeni projelere hayat verilmekte. Öyle ki aralarında modern blokları ile Kent Millet Konakları Bursa’da yerini almıştır. Yine Nilüfer sınırları içerisinde bulunan proje için açık adres detayları da aktarılıyor. Şöyle ki tam olarak 23 Nisan Mah. Mithatpaşa Cad. üzerine konumlanan yeni projelerden bir tanesidir. Projeye yer veren isim ise Kent İnşaat olmakta.

Kent Millet Konakları Bursa Daireleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi modern çizgilere sahip bloklardan projenin tasarlanması sağlanmıştır. Bu anlamda toplam 2 adet blok üzerinden konutların satışına yer verilmekte. Toplamda ise 26 adet konutun boy göstermesi esas alınıyor. Hatta sadece dairelere değil dükkanlara da yer verilmiştir. Kent Millet Konakları Bursa projesinden ticari anlamda da yatırımlara geçilebilir. İlk olarak konutlarla alakalı sunulan detaylar ise;

  • Temelde 3+1 olacak şekilde tek tip dairelerin tasarlanması sağlanmakta.
  • 3+1 klasik olduğu gibi dubleks alternatifleri de evcut durumda.
  • Büyüklükleri de dubleks durumlarına bağlı olarak farklılık gösteriyor.

İlk olarak en az metrekare alanı 150 şeklinde sunuluyor. Devamında dubleks dairelerin kapsayan maksimum ebat ise 230 m2 şeklindedir. Bu şekilde satışa hazırlanan dairelerin fiyatları da farklılık göstermekte. Nitekim ödeme koşullarına yönelik henüz açıklamalara yer verilmiyor. Sadece kira getirisinin 2.000 TL’den başlayacağına yönelik ön görüler mevcut.

Kent Millet Konakları Bursa Proje Nitelikleri

 

Kent Millet Konakları Bursa teslim tarihine yönelikte net bir açıklama gelmedi. Ancak buna rağmen konut ile site özellikleri için detaylara yer verilmekte. Örnek verecek olursak site içerisinde kameralı güvenlik sistemlerine yer verilmesi esas alınmakta. Devamında açık otopark yapıları da proje kapsamında yerini alıyor. Çocuk oyun alanlarına da yer verilmesi bekleniyor. Sosyal donatılara sahip olan blokların tasarlanması söz konusudur. Yatırımcılar bu yüzden konutlardan ziyade çevre analizlerinde de bulunarak harekete geçiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir