Doğa Park Gaziemir İzmir Projesi


Koç İnşaat tarafından tasarlanmış olan Doğa Park Gaziemir İzmir Projesi konumu, sosyal alanları ve modern daireleriyle fark yaratan projeler arasında. 3 blok halinde inşa edilen projede 72 konut bulunuyor. Bu konutların 4 tanesi ticari kullanıma uygun olarak tasarlanmış.

Doğa Park Gaziemir 6 bin metrekarelik bir alana kurulmuş. Projeden konut almak isteyenler için banka kredisine uygun ödeme kolaylıkları sağlanıyor. Projede yer alan daireler modern konfor özelliklerine sahip. Özel tasarım mutfak ve banyolar konforlu yaşam olanaklarını arttırıyor.

Doğa Park Gaziemir İzmir Projesi Konumu

Adnan Menderes Havalimanı ve İzmir Enternasyonal Fuarına 2 kilometre uzaklıkta konuma sahip olan Doğa Park Gaziemir İzmir Projesi metroya 200 metre mesafede. Optimum Outlet’le arasında 250 metre mesafe bulunan Doğa Park Gaziemir oldukça avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Toplu taşıma olanaklarından kolaylıkla faydalanılabilecek konumuyla tüm çevreye rahat ulaşım imkanı sunuyor.

Doğa Park Gaziemir İzmir Projesi Özellikleri

Doğa Park Gaziemir sosyal olanaklarıyla da keyifli yaşam alanları yaratıyor. Çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, Spa, Fitness, çocuk yüzme havuzu gibi sosyal alanlara sahip olan Doğa Park Gaziemir İzmir Projesi beklentileri karşılayacak sosyal olanakları bünyesinde barındırıyor. Projenin dairelerinde özel tasarım mutfak ve banyolarda kaliteli ürünler kullanılmış.

Dairelerde ebeveyn banyosu, çamaşır odası gibi modern yaşam konforunu sağlayacak alanlar bulunuyor. Daireler 3+ 1 daireler olarak satışa sunuluyor. Her katta dört daire yer alıyor.Özel güvenlik alanına sahip olan Doğa Park Gaziemir’de ihtiyacı karşılayacak otopark alanı da var. Binalarda özel ısı yalıtımı yapılmış. Otoparka inen özel asansör mevcut.  Proje,Yangın ve Deprem yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmış. Çevre ve yeşil alan düzenlemesine de özen gösterilmiş.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir