Mogan Garden Evleri Ankara Emlak Projesi


Batı Sistem Yatırım İnşaat tarafından oluşturulan Mogan Garden Evleri Ankara Emlak Projesi Ankara’ya emlak sektöründe yeni bir soluk kazandırıyor. Mogan Garden Evleri toplamda 216 konuttan oluşuyor. Proje kapsamında evler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 oda tiplerinden oluşuyor. İki oda bir salon evler net 110 metrekare, üç oda bir salon evler 128 metrekare, dört oda bir salon evler 201 metrekare, beş oda bir salon evler ise 217 metrekare olarak inşa edilmiş. Alan olarak gayet geniş olarak tasarlanmış evler sizin ve ailenizin ferah bir biçimde yaşayabileceğiniz biçimde düzenlenmiştir. Mogan Garden Evleri Ankara Emlak Projesi kapsamındaki konutlarda en iyi kalitedeki ürünlere yer veriliyor.

Fiyat Aralığı

  • 4+1 Evler 450 Bin TL- 475 Bin TL arasında değişiyor.
  • 3+1 Evler 350 Bin TL- 375 Bin TL arasında değişiyor.

Mogan Garden Evleri banka kredisine uygundur. Firma bünyesinde 12 ay vade farksız taksit imkanı da bulunmaktadır. Bu evlerden satın alarak güzel bir yatırım yapmanız da mümkün. Bu bölge üzerindeki kiralar 1000 TL’den başlıyor. Kiraların getirisi 1000 TL ile 1200 TL arasında değişiyor.

Site Özellikleri

Mogan Garden Evleri Ankara Emlak Projesi konutlarından dışarı çıkmadan sosyalleşmeniz mümkün. Sosyalleşmenizin site içerisinde de mümkün olduğu bir düzen oluşturulmuş. Site açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, güneşlenme terasıyla birçok güzel imkan sunmakta. Site güvenlik tarafından kameralarla izlenmektedir. Binada su deposu, hidrofor, jeneratör, asansör bulunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtma sağlanmaktadır. Konutlarda çamaşır odası, depo/kiler bulunmaktadır. Her türlü imkanın sağlandığı projede güvenlik konusunda da bütün önlemler alınmıştır. Yapı denetimi yapılmıştır. Olası bir deprem için tüm önlemler alınmış ve deprem yönetmeliğine uygun binalar inşa edilmiştir. Güvenliğiniz her şeyden önce tutulmuş ve tüm önlemler alınarak inşa edilmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir