Payidar Taşdelen Evleri İstanbul Emlak Projesi


İstanbul Anadolu Yakası’nda gerçekleşmekte olan Payidar Taşdelen Evleri İstanbul Emlak Projesi, 6.000 metrekarelik bir arsa üzerine muazzam bir şekilde konumlandırılmıştır. 13 katlı bloglar halinde tasarlanmış olan binalar, hepsi birbirine bağlı bir şekilde şık ve modern mimarisinin 2019 yılındaki lüks olanaklarını ev sahiplerine sunacak. Özellikle site imkanları ve daire olanaklarıyla bu şık ve modern Payidar Taşdelen evleri hayatınızı renklendirebilir.

Payidar Taşdelen Evleri Sosyal Tesis İmkanları

Anadolu Yakası’nın en güzel yerlerinden birine konumlanmış olan Payidar Taşdelen Evleri İstanbul Emlak Projesi, konfor ve teknolojinin buluşmasıyla 2+1 ve 3+1 daire olanaklarını ev sahibi olmak isteyenlere sunuyor. Kaliteli inşaat malzemelerinden yapılmış olan evler, daire içi ve dış cephe estetiği açısından da çok güzel bir şekilde tasarlanmış.

Yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu olan Payidar Taşdelen evleri, aynı zamanda çocukların sosyalleşebileceği oyun alanları da yapmayı ihmal etmemiştir. 137 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen daire seçenekleri, güzel bir manzaraya da kapılarını açmanızı sağlayacak imkanlar veriyor.

Payidar Taşdelen Evleri Lokasyon Özellikleri

Depreme dayanıklı Çekmeköy taraflarında konumlanmış olan Payidar Taşdelen Evleri İstanbul Emlak Projesi, Sarıgazi, taşdelen ve Yenidoğan metrolarına yakındır. Aynı zamanda İstinye üniversitesine de 850 metre yakınlığa sahiptir. Sabiha Gökçen Havaalanına 25 km ve 15 Temmuz şehitleri köprüsüne 23 km mesafesi olan Teşdelen evleri, İstanbul’da hayatınızı kolaylaştıracak bir şekilde duraklara da yakın bir şekilde inşa edilmiştir.

Kiralık ve satılık seçenekleri olan Payidar Taşdelen evleri, uygun ödeme imkanlarıyla herkesin rahat bir şekilde ev sahibi olması için indirimli fırsatlarda sunmaktadır. İstanbul’un en şık dairelerinden birine sahip olmak için siz de Taşdelen evlerini ziyaret edebilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir