Karşıyaka Green Konut Projesi İzmir Konut Projesi


HCP Yapı’nın üstlendiği Karşıyaka Green Konut Projesi İzmir Konut Projesi 15 kattan oluşan tek bloktan oluşur. Karşıyaka Örnekköy mahallesinde yükselen bu lüks projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Projenin 1136 m2’lik alanında kapalı otopark bulunuyor ve tüm daireler kendisine ayrılan otopark alanını kullanabiliyor. Eğer dilerseniz projenin açık otopark alanından da faydalanmanız mümkün.

Projenin kapsamını oluşturan daireler;

  • (2+1) seçilirse 120 m2
  • (3+1) seçilirse 145,150 ve 165 m2 olarak karşınıza çıkacak.

Fiyat olarak Karşıyaka Green Konut Projesi İzmir Konut Projesi ele alınırsa;

  • (2+1) daireler cepheye ve konuma göre 480.000 TL’den başlarken,
  • (3+1) daireler 610.000 ile 740.000 TL arasında değişebiliyor.

Projenin Genel Özellikleri

Yeşil alanları ve son derece modern hazırlanan mimarisi ile Karşıyaka Örnekköy’de dikkat çeken Karşıyaka Green Konut Projesi İzmir Konut Projesi başta ses ve ısı yalıtım olmak üzere en kaliteli malzemelerde donatılan bir yaşam alanı sunuyor. Projeyi oluşturan tüm 2+1 ve 3+1 daireler ebeveyn banyosuna sahip. 3+1 daireleri 2+1’lerden ayıran özellik ise giyinme odası ve mobilyaları ile teslim ediliyor olması. Açık yüzme havuzu başta olmak üzere, oyun alanları, spor merkezi, kreş, otoparklar ve güneşlenme terası ile dikkat çeken bu özel proje Ege Üniversitesi’ne 9 km, Medikal Park Hastanesi’ne 1 km uzaklıkta yer alıyor. Çevre yoluna 500 metre uzakta bulunması sebebiyle özellikle iş yeri farklı noktalarda bulunanlar için Karşıyaka Green Konut Projesi İzmir Konut Projesi tam olarak biçilmiş kaftan.

Dairelerin Genel Özellikleri

Merkezi sistem ile donatılan daireler, ısı pay ölçere sahiptir. Akıllı ev sistemi olarak dizayn edilen daireler ankastre seti donatılmıştır.

  • Bütün dairelerde 2 klima,
  • Ankastre set, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi,
  • Yalıtım açısından son derece nizamlı olan daireler balkona sahiptir.

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir