Başyapıt Erenköy İstanbul Emlak Projesi


Anadolu yakasının vazgeçilmez, en gözde yerleşim yerlerinden olan Erenköy’de yükselecek olan proje, burada ev sahibi olmak isteyenler tarafından adeta dört göz ile bekleniyordu. Başyapıt Erenköy İstanbul Emlak Projesi Erenköy’ün adeta yıldızı olmaya hazır!

Proje Kaç Bloktan Oluşuyor?

Başyapıt Erenköy İstanbul Emlak Projesi yalnızca bir blok olarak tasarlandı. 10 katlı olan blokta her kat 4 daireye sahip. 2,5 dönüm geniş arazi üzerine konumlandırılmış olan proje toplam 38 daireye ev sahipliği edecek. Üstelik yalnızca daireler ile de sınırlı değil! İki adet dükkan alanı ile de işletmelere ev sahipliği edecek!

Daire Türleri Nasıl?

Başyapıt Erenköy İstanbul Emlak Projesi ile her ihtiyaca, her aileye uygun daire bulabilmek mümkün. Siz isteyin, hayal edin Başyapıt Erenköy İstanbul Emlak Projesi gerçekleştirsin! Projede 2+1 dairelere, 2+1 dubleks dairelere ve 3+1 dairelere ulaşabilmek mümkün. Daireler 74 metrekare ile 144 metrekare arasında değişiklik gösterebilmekte. Dairelerin %86’sı çoktan satıldı bile! Siz de oldukça rağbet gören bu projede geçe kalmadan yerinizi alın!

Projenin Fiyatları Nasıl?

Başyapıt Erenköy İstanbul Emlak Projesinde fiyatlar dairelerin metrekaresine göre değişebilmekte. 2+1 dairelere 645.000-990.000 TL arasında ulaşabilmek mümkün iken 3+1 dairelere ise 1.296.000 TL gibi fiyatlara ulaşabilmek mümkün. Üstelik peşin alımlara %20 oranında indirim fırsatı ile! Peşin tercih edemeyecekler ise vadeli fiyata %10 indirim mümkün!

Metro İstasyonuna Oldukça Yakın!

Başyapıt Erenköy İstanbul Emlak Projesi metro istasyonuna yakınlığı ile de merkezi bir konumda. İçerenköy Carrefour Metro İstasyonu projeye adeta komşu durumda. Bağdat Caddesi de projeye oldukça yakın bir mesafede. Kameralı güvenlik sistemleri, kamelya, açık ve kapalı geniş otopark, asansör de projenin dikkat çeken detayları arasında.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir