Lofty Hill Ankara Emlak Projesi


Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi Yücen İnşaat tarafından yapılıyor. 11 bin metrekarelik bir arsa alanı olduğu görülüyor. Burada 14 katlı iki adet blok karşınıza çıkıyor. Toplamda 56 adet daire seçeneği ile 5 adet villa seçeneği bulunuyor. Proje içerisinde yer alan tüm daireler 4+1 seçeneğindedir. Aynı zamanda bu dairelerin büyüklükleri de brüt olarak 165 metrekare olarak karşınıza çıkacaktır.

Kardelen Prestij Evleri Ankara Ödeme Seçenekleri

6 Şubat 2019 tarihi itibariyle bu proje içerisinde yer edinmek istiyorsanız 4+1 daire seçenekleri için 675.000 TL’den başlayan bir ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ödemeleri yaparken kişiye özel bir ödeme planı oluşturmanız söz konusu değildir. Her bir konut için kredi almanız mümkündür. Bunun için banka faizlerini araştırmanız gerekiyor. Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi için en uygun banka faizini kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kardelen Prestij Evleri Ankara Özellikleri

Özgün bir yaşam elde edebilmek için özgün bir projede yer almak gerekiyor. Özellikle yaşam bölgesinin Bağlıca olması her yere kolay bir şekilde erişim sağlamanız adına çok önemlidir. 4+1 seçeneklerden yararlanabiliyor, bu sayede geniş bir alanda ikamet edebiliyorsunuz. Teraslı ev seçeneklerinin olduğunu da unutmamalısınız. Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi sayesinde 1.750 TL ile 2.500 TL arasında kira geliri elde etmeniz de söz konusudur. Genel olarak oturum amaçlı tercih edilmektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir