Kardelen Prestij Evleri Ankara Emlak Projesi


Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi EMR İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 7 bin 335 metrekare yaşam alanına sahip olan bu projede iki blok karşınıza çıkıyor. 59 adet 4+1 konut seçeneğinin yanında 4 adet 6+2 dubleks seçeneği de karşınıza çıkıyor. Toplamda tam olarak 63 adet konu bulunuyor. 4+1 olan dairelerin net yaşam alanı 180 metrekare olarak sunuluyor. 6+2 dairelerin net yaşam alanı ise 360 metrekaredir.

 

Kardelen Prestij Evleri Ankara Ödeme Seçenekleri

Satın alım işlemlerinde özel ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi hem 4+1 hem de 6+2 daire seçenekleri sunuyor. 4+1 bir daire alabilmek için 599.000 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanmak durumundasınız. Bunun yanında banka kredisi ile satın alım sağlayabiliyorsunuz. %0,98 faiz oranı ile konut kredisi alabilir, ödemelerinizi aylara böldürebilirsiniz.

Kardelen Prestij Evleri Ankara Özellikleri

Ankara Batıkent’te bulunan proje, yaşam başladı. Hem 4+1 hem de 6+2 seçenekleri ile geniş ailelerin tam aradığı proje olarak karşınıza çıkıyor. Geniş bir alanda rahat bir yaşam sürebilmek için Kardelen Prestij Evleri Ankara emlak projesi tercih edilmelidir. Proje içerisinde yer alan tüm dairelerin de Güney Cepheye baktığını söylemek gerekiyor. Projenin en önemli farklılıklarından biri mini bir hayvanat bahçesi sunuyor olmasıdır. Daireler ise mimarlar tarafından kaliteli ve rahat bir yaşam için özel olarak tasarlanmıştır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir