Metropol İstanbul, İstanbul Projesi


Metropol İstanbul Konut Projesi hemen teslimli olarak yatırımcılarını karşılamaya devam ediyor. Nitekim projenin tamamlandığını ve tüm görkemi ile konut yatırımlarına yer vermek isteyenlere sunulduğunu göreceksiniz. Bu anlamda Metropol İstanbul adres detayları olarak Atatürk Mahallesi, Ataşehir temel alınmakta.

Metropol İstanbul Projesinde Daireler

Ilk olarak projeye yönelik 800.000 m’lik geniş bir alan yer verilmesi dikkat çekmiştir. Bununla beraber görkemli blok yapıları ile de ön plana çıktığı açık durumda. Yatırımcılara toplamda 3 adet bloke eşlik ediyor. Konut sayısı ile bloklardan yana toplam 1381 olarak belirlenmiş durumdadır. İlk olarak bloklar üzerinden sunulan daireler için;

  • Metropol İstanbul satılık daire tipleri rezidans olarak ifade edilmekte.
  • 1+0 ile 1+1 şeklinde küçük ebatlardan konutlar mevcut durumdadır.
  • 2+1 ile 3+1 daire tipleri de değerlendirmeye alınabilir.

Metropol İstanbul Projesi Fiyatları

Metropol İstanbul fiyat listesi daire ebatları temel alınarak duyuruluyor. Örneğin 1+0 şeklinde tasarlanan konutlar için 600.000 TL’den başlayan fiyatlar sunulmakta. Beraberinde 1+1 için de 1.200.000 TL’den başlayan ücretler eşlik ediyor. 2+1 olanlara yönelik 3.100.000 TL’den başlayan fiyatlar temel alınmakta. Maksimum olarak da 3.900.000 TL olarak geniş ebatlara sahip olan daireler için fiyatların duyurulması esas alınmakta.

Metropol İstanbul Projesi Genel Özellikleri

Metropol İstanbul Ataşehir projesine yönelik genel özellikler de dikkat çekmekte. Nitekim içerisinde okulun dahi bulunması esas alınmıştır. Sinema, fitness merkezi ve sauna da ayrıca gösteriliyor. Özel güvenlik sistemleri ile donatılmış olan konut projeleri arasında yerini almıştır. Merkezi uydu sisteme ve AVM yapılarına dahi sahip durumda. Konutlara özel olarak intercom sistemleri de sunuluyor. Ankastre beyaz eşyalar ile merkezi ısıtma temel alınmıştır. Hem ebeveyn giyinme odası hem de banyosu da bulunuyor. Rezidans hizmetlerinden de faydalanma hakkına sahip olacaksınız.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir