Paladyum Beytepe Ankara Emlak Projesi


Paladyum Beytepe Ankara Emlak Projesi inşaat sektörünün öncü firmalarından birisi olan Uzaltaş A.Ş. tarafından Çankaya Beytepe İncek Bulvarı üzerinde yapılmıştır. 15 bin 760 metrekare inşaat alanına yapılan Paladyum Beytepe Ankara’nın ilk çevreci konut rezidansı olma özelliğine sahiptir. Toplamda 3 bloktan oluşan Paladyum Beytepe’de A blok butik iş merkezi olarak tasarlanmış. B blokta ise 110 metre yüksekliğinde 32 katlı konut kulesi bulunurken C blokta ise 4 ve 5 katlı alçak binalar bulunmakta. Toplamda 110 daire olarak tasarlanan Paladyum Beytepe butik iş merkezinde ise 7 iş yerine yer ayırmış. 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tipleri bulunan rezistansta 127 metrekare ve 310 metrekare alanlı daireler bulunmakta.

Hiçbir Rezistans Bu Kadar Çevreci Olmamıştı

Ankara’da rezistans anlayışını bambaşka bir boyuta taşıyan Paladyum Beytepe Ankara Emlak Projesi konfor ve kalite kadar çevreci özelliği ile dikkat çekmekte. Ankara’nın ilk çevreci konut kulesi olan Paladyum Beytepe aydınlatmada güneş enerjisini bahçe sulamasında ise atık suları kullanarak yeni bir akım başlatıyor. Konforlu bir yaşam için resepsiyon, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, market, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, masa tenisi, süs havuzu gibi birçok sosyal alanı ve hizmeti sunan Paladyum Beytepe her türlü detayı düşünülmüş bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

Konfor ve Doğanın Buluştuğu Adres Paladyum Beytepe

Konfor, kalite ve çevreci özelliği ile örnek rezistans olarak Ankara Çankaya gibi önemli bir alanda kurulan Paladyum Beytepe Ankara Emlak Projesi hızla yükselen bir bölgede güçlü bir yatırım fırsatı olarak ta değerlendiriliyor. Banka kredisine uygun olan Paladyum Beytepe sürekli değer kazanan yapılardan birisi olma özelliğini sürdürüyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir