Pruva Gündoğan Bodrum Projesi


İntaş tarafından hayata geçirilen Pruva Gündoğan Bodrum projesi sizlere lüks bir yaşama eşme fırsatı sunmaktadır. 20 bin metrekare alan üzerine inşa edilen bu proje 8 farklı bloktan oluşmaktadır. Dubleks villa konsepti ile geliştirildiğinden geniş ve refah bir yaşam alanını sizlerle buluşturmaktadır.

Pruva Gündoğan Bodrum Projesi Planları

3 + 1 ve 4 + 1 olmak üzere iki tipte geliştirilen bu lüks villalar beraberinde pek çok farklı seçenek ile gelmektedir. Proje içerisinde yer alan konutların 150 ile 160 metrekare arasında değişkenlik göstermesi sizlere mükemmel bir seçim aralığı sunmaktadır. Bunun yanında doğa ile iç içe yaşama ve denize sıfır konumda bulunma gibi farklı avantajlara sahip olma imkanını sizlere vermektedir.

Pruva Gündoğan Bodrum Projesi Sosyal Avantajları

Proje içerisinde göze çarpan ilk avantaj şüphesiz denize olan sıfır konumu olmaktadır. Aynı zamanda iskele ve plaj gibi ayrıcalık bir imkanları da sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bir yaşamın kapısını da sizleri aramaktadır. Eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmenize olanak veren kafeterya, fitness salonu ve çocuk parkı gibi alanları ile sahiplerinin beğenisini kazanmaktadır. Bunun yanında eşsiz mimarisi ve göz alıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Pruva Gündoğan Bodrum Projesi Teslim Tarihi ve Fiyatları

Yapımı tamamlanan bu proje sizleri teslim tarihi beklemekten kurtarmaktadır. Satın almanız durumunda en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Diğer yandan fiyatları bu ayrıcalıklı yaşama erişebilmeniz için oldukça uygun düzeyde tutulmaktadır. 470 ve 750 bin dolarlık farklı seçenekleri ile siz de tıpkı hayallerinizdeki gibi olan bu villalara sahip olabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mükemmel lokasyona sahip bu villalarda yaşama ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir