Mars 19


Metraco A.Ş tarafından oluşturulan Mars 19 projesi ile İstanbul’un Avcılar ve Firüzköy semtlerinin popüler hale getirilmesi amaçlanıyor. 1+1’den başlayarak 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı yaşam merkezi, 4 bloktan ve birbirinden bağımsız 148 daireden oluşuyor. Dairelerin ise büyüklükleri 91 ve 224 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Sizde Mars 19 içerisinde ev sahibi olarak İstanbul’un gürültüsünden uzak, sakin ve huzurlu bir yaşam geçirebilirsiniz.

Ferah Daire Seçenekleri

İstanbul’da özellikle büyük binaların arasında rahat bir nefes alabilmek adına dairelerin balkonlarının geniş ve ferah olması son derece önemlidir. Bu noktada Mars 19 projesi içerisinde yer alan tüm evlerde, büyük balkon seçeneği bulunur.

  • Şehir manzaralı balkonlarda keyifli zaman geçirirken, yeşilin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Yaz ve kış fark etmeksizin yüzme havuzu seçeneğinin yer aldığı yaşam merkezinde, yürüyüş parkurları ve basketbol sahası gibi alternatiflerde bulunur.
  • Şehir hayatından uzaklaşarak huzurlu zaman geçirmek isteyen kişiler, proje kapsamında bütçelerine uygun dairelerden satın alabilirler.

Akıllı ev sistemi: Her zaman bireylerin konforlarının düşünüldüğü Mars 19 içerisindeki dairelerde aynı zamanda akıllı ev sistemleri de bulunur. Yangın alarmı, su kaçak uyarısı, evden çıkış modu ve ev enerjisinin kesilmesi gibi hizmetlerin bulunduğu dairelerinizi kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz.

Yeşil Alan Ve Temiz Hava İmkanı

İstanbul’da yaşayıp, yeşil ve temiz havaya uzak kalanlar için tasarlanan Mars 19 projesinde koşu parkurları, kamelyalar ve farklı teras bölümleri bulunur. Bu sayede yaşam merkezi içerisinde bireyler, temiz hava ile keyifli vakit geçirebilirler.

  • Dairelerin fiyatları yaklaşık olarak 437 bin TL’den başlar ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterir.
  • Alışveriş merkezi, metro durağı, üniversite, metrobüs gibi lokasyonlara da yakın bir noktada olan Mars 19, Avcılar merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
  • Atatürk havaalanına 13 km uzaklıkta olan merkez, lokasyon açısından son derece avantajlı bir konumdadır.

Farklı tasarıma sahip, dikkat çekici Mars 19 içerisinde bir daire satın alarak şehir hayatından uzaklaşıp, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir