Maanaa 47 Etiler


İstanbul’un en çok tercih edilen semtlerinden bir tanesi olan Etilerde, Maanaa 47 Etiler projesi ile birlikte göz dolduran bir daireye sahip olabilirsiniz. Birbirlerine bitişik olarak konumlandırılan farklı 3 binadan oluşan alanda, 1+1’den başlayarak farklı daire seçenekleri bulunuyor. Avrupa Yakası’nın en gösterişli ve nazih semtlerinden bir tanesi olan Etiler’de projeye ait dayanıklı ve kullanışlı dairelerden bir tanesini satın alarak güzel zaman geçirebilirsiniz.

Etilerin Merkezinde Yaşam Alanı

Etiler’i merkezi bir noktasında bulunan Maanaa 47 Etiler, konforlu bir yaşam merkezi olarak da gösterilebilir. 90 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen oda seçenekleri sayesinde, bütçenize uygun alternatiflerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

  • Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen binalarda, özel otopark ve güvenlik hizmeti de bulunur.
  • 3 katlı binalar içerisinde toplamda 38 daire mevcuttur.
  • Bahçeli ve lüks daire fırsatlarının da bulunduğu projede fiyatlar, konutların özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.
  • Metro, Boğaziçi Üniversitesi, Akmerkez, Bebek sahil, Rumeli Hisarı gibi İstanbul’un önemli noktalara yakın konumda olan projede yer ve zemin etüdü de yapılmıştır.

Ödeme seçenekleri: Herhangi bir banka ya da kuruluş ile çalışmayan Maanaa 47 Etiler projesinde,  ev sahibi olmak isteyenler kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanabilirler.

Az Katlı Ve Kullanışlı Daireler

Deprem kontrollerinin de yapıldığı Maanaa 47 Etiler binalarında aynı zamanda ısı yalıtımı bulunuyor. Konforlu, dayanıklı ve lüks konseptlerde oluşturulan daireler avantajlı bir konut almak isteyen kişilerin tercihleri arasında gösterilebilir.

  • Çevresinde pek çok gezilebilecek alan olduğundan dolayı, proje tam olarak merkezi konumdadır.
  • Yeşil ve doğal güzelliklerinde fazla olduğu konutlarda, şehir hayatının tadını çıkarabilirsiniz.
  • İstanbul’da yaşayan ve sakin bir ev hayatı isteyenler adına Maanaa 47 Etiler oldukça avantajlıdır.
  • Dairelere göre fiyatlar en düşük 437 bin TL’den başar ve 1.455.000 TL’ye kadar artış gösterir.
  • En büyük daireler ise 4+1 olarak belirlenmiştir.

Dairelerin içerisi geniş ve ferah olduğundan dolayı son derece kullanışlıdır. Modern bir görünüme sahip olan daireler içerisinde, şehir hayatından uzak, konforlu ve aynı zamanda sakin bir yaşam geçirmeniz mümkün.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir